РАНОСТОП® РОЗЧИН

  • Cклад
  • Форма випуску
  • Показання
  • Схема прийому
  • Протипоказання
Діюча речовина: повідон-йод; допоміжні речовини: гліцерин, лимонна кислота моногідрат, натрію гідрофосфат додекагідрат, проксанол 268, вода очищена.
Розчин по 50 мл або по 100 мл у флаконі
Дезінфекція рук та антисептична обробка слизових оболонок, наприклад, перед хірургічними операціями, гінекологічними та акушерськими процедурами, катетеризацією сечового міхура, біопсією, ін’єкціями, пункціями, взяттям крові, а також як перша допомога при випадковому забрудненні шкіри інфікованим матеріалом. Антисептична обробка ран та опіків. Гігієнічна та хірургічна дезінфекція рук.
Препарат призначений для зовнішнього застосування у розчиненому та нерозчиненому вигляді. Не слід змішувати препарат з гарячою водою. Припустиме лише короткочасне нагрівання до температури тіла. Дозування. Нерозведений розчин Раностоп® застосовувати для обробки рук і шкіри перед хірургічною операцією, катетеризацією сечового міхура, ін’єкціями, пункціями тощо. Розчини можна застосовувати 2-3 рази на добу. Гігієнічна дезінфекція рук: 2 рази по 3 мл нерозведеного розчину – кожна доза по 3 мл залишається на шкірі протягом 30 секунд. Хірургічна дезінфекція рук: 2 рази по 5 мл нерозведеного розчину – кожна доза по 5 мл залишається на шкірі протягом 5 хвилин. Для дезінфекції шкіри нерозведений розчин після його застосування залишається до висихання. За зазначеними вище показаннями розчин можна застосовувати після розведення водопровідною водою. При операціях, а також при антисептичній обробці ран та опіків для розведення слід застосовувати 0,9 % розчин натрію хлориду або розчин Рінгера.
Підвищена чутливість до йоду чи підозра на неї або до інших компонентів препарату. Порушення функції щитоподібної залози (вузловий колоїдний зоб, ендемічний зоб і тиреоїдит Хашимото). Гіпертиреоїдизм або інші гострі порушення щитоподібної залози. Протипоказано перед та після лікування і сцинтиграфії з радіоактивним йодом у пацієнтів із карциномою щитоподібної залози. Герпетиформний дерматит Дюринга. Ниркова недостатність.
Інформація про ціну