1974
Рік заснування Артемівського фармацевтичного заводу. Підприємство виробляє лікарські препарати, виготовлені з рослинної сировини.
Випуск препаратів галенового виробництва під назвою «Фітококтейлі» різної спрямованості: шлункові, печінкові, від застуди і т.д.
1991
1995
Підприємство перетворене у відкрите акціонерне товариство «Фітофарм». Проведена модернізація заводу, розширено штат і асортимент лікарських засобів.
Визначено нові напрямки і стратегія розвитку компанії «Фітофарм». Компанія зареєструвала перші генеричні препарати.
2005
2006-2010
Відкриваються офіси в семи регіонах України. За період 2006 – 2010 рр. «Фітофарм» виводить на ринок більше 20 нових препаратів, серед яких продукти як власної розробки, так і перші в Україні генерики. Початок експорту продукції в Прибалтику, Грузію, Таджикистан, Азербайджан, Молдову.
ВАТ «Фітофарм» перетворено в публічне акціонерне товариство.
2011
2012
Прийнята нова стратегія розвитку «Фітофарм 2012 – 2020». Програма передбачає збільшення виробничих потужностей, суттєві зміни у продуктовому портфелі і системі просування препаратів, лідируючі позиції на ринку України, розширення географії експорту. У цьому ж році «Фітофарм» успішно пройшов сертифікаційний аудит, який підтвердив компетентність підприємства та відповідність вимогам стандарту ISO 9001: 2008 у заявленій галузі сертифікації «Розробка, виробництво і реалізація лікарських засобів».
Завод в Артемівську опинився в зоні АТО. Компанії вдалося зберегти безперебійну роботу підприємства і забезпечити необхідними медикаментами жителів Донбасу та всієї України. Компанія отримала нагороди за досягнення у фармацевтичній галузі.
2014
2015
«Фітофарм» успішно пройшов ресертифікаційний аудит, який в черговий раз підтвердив компетентність підприємства та відповідність вимогам стандарту ISO 9001: 2008.
За підсумками незалежного дослідження споживчих
переваг, що проводилося в рамках щорічного конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» в Україні, марка «Еротон», представлена
компанією «ФІТОФАРМ», зайняла переможну першу позицію
у рейтингу*
*https://www.favor.com.ua/company/fitofarm/.
2016