СТЕРОКОРТ®

  • Cклад
  • Форма випуску
  • Показання
  • Схема прийому
  • Протипоказання
Діюча речовина: 1 г крему містить метилпреднізолону ацепонату (у перерахуванні на 100 % речовину) 1 мг; допоміжні речовини: феноксіетанол та етилгексилгліцерин у перерахуванні на феноксіетанол, ізопропілміристат, октилдодеканол, гліцерил моностеарат, спирт цетостеариловий, диметикон, пропіленгліколь, гексилдецил стеарат, поліетиленгліколю (макроголу) стеарат, динатрію едетат, калію дигідрофосфат, динатрію фосфат додекагідрат, вода очищена.
По 15г в тубі.
Препарат застосовують для лікуванні атопічного дерматиту (нейродерміту, ендогенної екземи), контактного дерматиту, алергічного дерматиту, дегенеративної екземи, дисгидротической екземи, а також екземи у дітей (з 6-місячного віку).
Препарат наносять 1 раз на добу тонким шаром на уражені ділянки шкіри, можливе використання оклюзійної пов'язки. Тривалість застосування зазвичай не повинна перевищувати 12 тижнів для дорослих і 4 тижнів для дітей.
Підвищена чутливість до метилпреднізолону ацепонату або до будь-якого іншого компонента препарату; туберкульозні та сифілітичні процеси у ділянці нанесення препарату; вірусні захворювання (наприклад, вітряна віспа, оперізувальний лишай), розацеа, періоральний дерматит, виразкові ураження шкіри, звичайні вугри, атрофічний дерматит, шкірні реакції після щеплення у ділянці нанесення препарату.
Інформація про ціну