РАНОСТОП®

  • Cклад
  • Форма випуску
  • Показання
  • Схема прийому
  • Протипоказання
Діюча речовина: 1 г мазі містить повідон-йод (відповідає 10 мг/г вільного активного йоду) 100мг; допоміжні речовини: поліетиленгліколі (макроголи), проксанол, натрію фосфат додекагідрат, вода очищена.
Мазь. По 20 і 40 г у тубах.
Профілактика інфекцій при дрібних порізах і саднах, невеликих опіках і незначних хірургічних процедурах. Лікування грибкових та бактеріальних інфекцій шкіри, а також інфікованих пролежнів і трофічних виразок.
Препарат для місцевого застосування. Для лікування інфекції: наносити 1-2 рази на добу. Тривалість лікування - не більше 14 діб. Для профілактики інфекції: наносити 1-2 рази на тиждень, доки це необхідно. Уражену шкіру необхідно очистити і висушити. Тонким шаром нанесіть мазь на уражену поверхню шкіри. На оброблену шкіру можна накласті пов'язку.
Підвищена чутливість до йоду чи підозра на неї або до інших компонентів препарату. Порушення функції щитоподібної залози (вузловий колоїдний зоб, ендемічний зоб і тиреоїдит Хашимото). Гіпертиреоїдизм або інші гострі порушення щитоподібної залози. Протипоказано перед та після лікування і сцинтиграфії з радіоактивним йодом у пацієнтів із карциномою щитоподібної залози. Герпетиформний дерматит Дюринга. Ниркова недостатність.
Інформація про ціну