НІМЕСУЛІД-ФІТОФАРМ

  • Cклад
  • Форма випуску
  • Показання
  • Схема прийому
  • Протипоказання
Діюча речовина: німесулід; допоможні речовини: лактоза, моногідрант; целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, повідіон (полівінілпіролідон), натрію кроскармелоза, магнію стеарат.
Таблетки. По 12 таблеток у блістері, у пачці.
Лікування гострого болю, первинної дисменореї. Німесулід слід застосовувати тільки в якості препарату другої лінії. Рішення про призначення препарату слід приймати на основі усіх ризиків для конкретного пацієнта.
Препарат приймають внутрішньо після їди і запивають достатньою кількістю рідини. Дорослі. Рекомендована доза становить 100 мг 2 рази на добу після їди. Хворі літнього віку. Корекція дози не потрібна. Підлітки у віці від 12 до 18 років Корекція дози не потрібна. Дозування така ж, як і для дорослих. Хворі з порушеною функцією нирок. Враховуючи фармакокінетику препарату, хворим зі слабкою та помірною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну - 30-80 мл / хв) змінювати дозу потрібно. При тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну <30 мл / хв) застосування препарату протипоказане.
Відома підвищена чутливість до німесуліду або до будь-якого компонента препарату. Гіперергічні реакції в анамнезі (бронхоспазм, риніт, кропив’янка) у зв’язку з застосуванням ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ). Гепатотоксичні реакції на німесулід у анамнезі. Супутнє застосування інших речовин із потенційною гепатотоксичністю. Алкоголізм та наркотична залежність. Шлунково-кишкові кровотечі або перфорації в анамнезі, пов’язані з попереднім застосуванням НПЗЗ. Виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі загострення, наявність в анамнезі виразки, перфорації або кровотечі у травному тракті. Наявність в анамнезі цереброваскулярних кровотеч або інших крововиливів, а також захворювань, що супроводжуються кровоточивістю. Тяжкі порушення згортання крові. Тяжка серцева недостатність. Тяжке порушення функції нирок (кліренс креатиніну <30 мл/хв). Порушення функції печінки. Хворі з підвищеною температурою тіла та/або грипоподібними симптомами. Підозра на гостру хірургічну патологію. Не застосовувати одночасно з іншими лікарськими засобами, що потенційно можуть бути причиною гепатотоксичних реакцій. Вік до 12 років. ІІІ триместр вагітності та період годування груддю.
Інформація про ціну