Німесулід-ФІТОФАРМ

Nimesulid 12 tab_b8d194a7b44ba9ee98d141d94c92cb3c

Склад:
1 таблетка містить: німесуліду 100 мг; допоможні речовини: лактоза, моногідрант; целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, повідіон (полівінілпіролідон), натрію кроскармелоза, магнію стеарат.

Форма випуску:
Таблетки. По 12 таблеток у блістері, у пачці.

Показання:
Лікування гострого болю, первинної дисменореї. Німесулід слід застосовувати тільки в якості препарату другої лінії. Рішення про призначення препарату слід приймати на основі усіх ризиків для конкретного пацієнта.

Схема прийому:
Препарат приймають внутрішньо після їди і запивають достатньою кількістю рідини. Дорослі. Рекомендована доза становить 100 мг 2 рази на добу після їди. Хворі літнього віку. Корекція дози не потрібна. Підлітки у віці від 12 до 18 років Корекція дози не потрібна. Дозування така ж, як і для дорослих. Хворі з порушеною функцією нирок. Враховуючи фармакокінетику препарату, хворим зі слабкою та помірною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну - 30-80 мл / хв) змінювати дозу потрібно. При тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну <30 мл / хв) застосування препарату протипоказане.