ФІТОБЕНЕ

Fitobeme 40 g_f58a8bac618d118d65372c1ceb8908b8

Склад:
1 г гелю містить декспантенола в перерахунку на 100% речовину 0,025 г, гепарин натрію в перерахунку на 100% речовину 500 МО, диметилсульфоксиду в перерахунку на 100% речовину 0,15 г.

Форма випуску:
Гель для місцевого застосування в тубі 20 г або 40 г.

Показання:
Закриті (без ушкодження шкіри) травми і їх наслідки - набряк, міозит, тендиніт і тендовагініт, лігаментит, бурсит, крововиливи, забій м'яких тканин, розтягнення м'язів, сухожиль і зв'язок, хронічна травматизація і перевантаження м'яких тканин (наприклад, «лікоть тенісиста ») невралгія різного походження, обмеження рухливості суглобів (наприклад, плечолопатковий періартрит);
гострий біль при захворюваннях поверхневих вен нижніх кінцівок (тромбофлебіт, флебіт, перифлебит, варикозне розширення вен, трофічні порушення на фоні хронічної венозної недостатності).

Схема прийому:
Тонким шаром на уражені ділянки тіла 2-4 рази на добу. При накладанні пов'язок повітропроникний перев'язувальний матеріал накладають тільки після проникнення більшої частини гелю в шкіру (кілька хвилин). Тривалість курсу лікування визначається індивідуально лікарем і залежить від тяжкості захворювання та ефективності терапії. Не слід пропускати застосування препарату.
Препарат слід наносити тільки на неушкоджені ділянки шкіри, запобігаючи потраплянню на відкриті рани, в очі, на слизові оболонки.