АЛЕРГОСТОП®

  • Cклад
  • Форма випуску
  • Показання
  • Схема прийому
  • Протипоказання
Діюча речовина: дезлоратадин; допоміжні речовини: лактоза, моногідрат, кальцію гідрофосфат дигідрат, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль картопляний, крохмаль прежелатинізований, натрію крохмальгліколят (тип А), тальк, магнію стеарат.
Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 5 мг.
Усунення симптомів, пов'язаних з: – алергічним ринітом (чхання, виділення з носа, свербіж, набряк та закладеність носа, а також свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебінь та кашель); – кропив'янкою (свербіж, висипання).
Дорослим та підліткам (віком від 12 років): 1 таблетка 1 раз на добу, незалежно від прийому їжі, для усунення симптомів, асоційованих з алергічним ринітом (включаючи інтермітуючий та персистуючий алергічний риніт) та кропив'янкою. Терапію інтермітуючого алергічного риніту (наявність симптомів менше 4 днів на тиждень або менше 4 тижнів) необхідно проводити з урахуванням даних анамнезу: припинити після зникнення симптомів та відновити після їх виникнення. При персистуючому алергічному риніті (наявність симптомів більше 4 днів на тиждень та більше 4 тижнів) необхідно продовжувати лікування протягом усього періоду контакту з алергеном.
Підвищена чутливість до лоратадину та дезлоратадину або допоміжних компонентів препарату.
Інформація про ціну