Владислав Малинін увійшов до рейтингу «25 успішних менеджерів України»

Експерти всеукраїнського ділового видання «Власть денег» оцінили діяльність ТОП-менеджерів українських компаній. За версією щорічного рейтингу в ТОП-25 кращих менеджерів країни увійшов генеральний директор ПРАТ «ФІТОФАРМ» Владислав Малинін.

У червневому номері популярного ділового видання «Власть денег» представлено один з найбільш очікуваних і в той же час резонансних рейтингів – «ТОП-25 успішних менеджерів України».

Метою цього дослідження було відзначити керівників, яким вдається ефективно управляти бізнес-процесами в «штормових» умовах, викликаних пандемією і нестабільністю економіки, а також здібностям керівників знаходити вірні рішення в складних ситуаціях.

У фірмовому рейтингу представлені керівники як приватних, так і державних компаній з різних сфер бізнесу не залежно від величини бізнесу. Їх досягнення не тільки підтверджують експертну репутацію, але і здатність відповідати новим реаліям. Саме таким критеріям повністю відповідає наш керівник і натхненник Владислав Малинін!

Ознайомитися з рейтингом можна за посиланням.

Владислав Малинін очолює «ФІТОФАРМ», починаючи з вересня 2019 року. За цей нетривалий термін нам вдалося рости швидше за ринок: темпи зростання продажів ПРАТ «ФІТОФАРМ» в умовах кризи в 2020-м випередили динаміку ринку в 1,5 рази.

Про те, як нам це вдалося і про те, як пандемія вплинула на бізнес компанії, а також чому від злагодженої роботи команди успіх залежить більше, ніж від зовнішніх обставин і урядових рішень, читайте в інтерв’ю генерального директора ПРАТ «ФІТОФАРМ» Владислава Малиніна виданню «Власть денег» за посиланням.