Сайт fitofarm.ua пройшов перевірку на кібербезпеку

Пріоритетом для розвитку будь-якого бізнесу є його безпека. І сайт як важлива складова комерційної діяльності повинен бути добре захищений від невидимих, але небезпечних кібератак. Захист сайту включає ряд регулярних заходів, які спрямовані на:

  • збереження персональної інформації користувачів;
  • запобігання витоку інформації про постачальників, склади, перевезення;
  • стабільність роботи сайту.

Забезпечити кібербезпеку ресурсам в Україні допомагає веб-сайт bezbid.com. З його допомогою можна провести комплексну перевірку свого ресурсу та убезпечити роботу. За такою перевіркою звернулася компанія «ФІТОФАРМ», для якої репутація та безпека є одними із пріоритетних завдань.

Перевірка сайту із bezbid.com

Щохвилини у світі відбувається хакерська атака на будь-який сайт. Не має значення розмір бізнесу та його прибутковість, будь-який сайт може зазнати DDoS-атаки. Компанія «ФІТОФАРМ» дбає про кібербезпеку власних ресурсів, а також ресурсів своїх клієнтів та партнерів. Перевірка сайту включає локальний моніторинг, під час якого сайт тестується на вразливості. До нього входить:

  1. захист від DDoS-атак;
  2. перевірка достовірності інформації на сайті;
  3. зв’язок ресурсу з країнами-агресорами.

Головною загрозою сайтам традиційно вважаються DDoS-атаки, під час яких інтернет-ресурс тимчасово перестає працювати, а дані з бази сайту можуть бути вкрадені. Також важливою частиною перевірки сайту є моніторинг достовірності інформації, що на ньому публікується. Така перевірка дозволяє переконатися, що сайт офіційний, а не є «дзеркалом», створеним для крадіжки персональних даних користувачів. Сайт fitofarm.ua успішно пройшов усі локальні перевірки.

Ще один важливий етап – перевірка сайту на віруси. Відвідуючи неперевірені та недостовірні ресурси, користувачі можуть наразити свій смартфон або ПК на вірусну небезпеку. Під час перевірки ресурс fitofarm.ua був протестований також на наявність вірусів, яких не виявилося.

Сайт fitofarm.ua перевірено bezbid.com

Безпечні сайти, що пройшли перевірку, вносяться до каталогу bezbid.com. Він знаходиться у відкритому доступі, і всі бажаючі можуть переконатися, що ПРАТ «ФІТОФАРМ» перевірив свій корпоративний сайт fitofarm.ua. Цей ресурс вказаний у публічному каталозі bezbid.com, а значить відвідувати його та співпрацювати з компанією безпечно.

Також bezbid.com проводить навчання персоналу. Команда «ФІТОФАРМ» отримала необхідні інструкції, щоб максимально убезпечити дані своїх клієнтів та партнерів. Наші спеціалісти знають, що робити на випадок DDoS-атаки на веб-сайт і не допустять витоку даних.