В «Академії «ФІТОФАРМ» пролунав «перший дзвінок»

Компанії, які прагнуть до лідерства, роблять вибір на користь безперервного навчання своїх співробітників. Такі інноваційні корпорації, як Sprint, General Electric і General Motors, IBM, GE, McDonald’s, Motorola в числі перших заснували свої корпоративні університети, визнаючи важливість розвитку персоналу. І не прогадали.

«ФІТОФАРМ» також заохочує бажання розвиватися і навчатися новому, тому і створює для цього всі можливості. Адже наші плани – розвиватися і рости. Для цієї мети ми створили «Академію «ФІТОФАРМ».

Основне завдання «Академії «ФІТОФАРМ» – сприяти особистісному і професійному зростанню співробітників. А плани у Академії амбітні.

Чим буде займатися «Академія «ФІТОФАРМ»:

  1. Проведенням розвиваючих заходів;
  2. Формуванням кадрового резерву і просуванням співробітників по кар’єрних сходах;
  3. Накопиченням бази знань.

Як справжні капітани, першими сіли за парту керівники. І в рамках Академії вже відбулося перше заняття – виїзні тренінги «Управління персоналом» для виробничого департаменту і київського офісу. І вони пройшли успішно!

Ми сподіваємося, що проведений тренінг, який став першим заняттям в рамках напряму «Академія «ФІТОФАРМ» стане точкою відліку для системного і регулярного розвитку наших співробітників.

Последний звонок в академии фитофарм