Оновлена школа — кращий подарунок

Ви знаєте, чим пахнуть знання? Ці запахи не сплутаєш ні з чим. З початком навчального року школа зустрічає учнів ароматами щойно спечених булочок з їдальні, запахом нових підручників, зошитів і крейди, й, звичайно ж, запахом нещодавно пофарбованих стін і свіжого ремонту, які разом поєднуються в запах нових знань. Наша компанія знає, як дітям приємно вчитися в оновлених умовах, і ось що ми для цього зробили…

Щоб допомогти нашій підшефній Бахмутській загальноосвітній школі №3 якнайкраще підготуватися до початку навчального року, технічні працівники компанії «ФІТОФАРМ» допомогли зробити ремонт приміщень. Силами наших технічних працівників був зроблений ремонт приміщень. А завдяки виділеним компанією коштам був відремонтований дах. Тепер школа перетворилася. Змінився внутрішній вигляд будівлі, його прикрасило барвисте оформлення, а стару покрівлю змінила нова.

Крок за кроком на щомісячну допомогу від «ФІТОФАРМ» купувалися шкільні меблі, комп’ютери, медіапроектор, спортінвентар, настільні ігри та багато іншого необхідного для школи обладнання. І ось підготовчий етап позаду, і його результат виправдав очікування. Бахмутская школа № 3 повністю готова до навчального процесу.

І звичайно ж, ми прийшли особисто привітати дітей з початком навчального року та вручити їм солодкі подарунки. Представниками компанії в цьому році був активний учасник благодійних проектів «ФІТОФАРМ» в рідному місті нашого виробництва Андрій Васильович Бондарчук, в.о. головного технолога, і Галина Миколаївна Хемій, ліфтер вантажного ліфта.

Наша підшефна школа стала більш сучасною, комфортною і безпечною. Зараз тут є все необхідне, щоб отримувати знання, розвиватися і займатися спортом. Нехай нове оздоблення мотивує школярів до гарного навчання. Прославляйте школу своїми оцінками, проектами та досягненнями!

24/09/19