Якість підтверджено! Компанія «ФІТОФАРМ» успішно пройшла міжнародний ресертифікаційний аудит ISO 9001:2015

Команда професіоналів «ФІТОФАРМ» 47 років безперервно удосконалює систему якості підприємства.

З 2012 року наша компанія працює відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001 і кожні 3 роки проходить зовнішню аудиторську перевірку, а також щорічний наглядовий аудит.

У 2021 року ми знову успішно пройшли зовнішній ресертифікаційний аудит від незалежної експертної компанії SGS Ukraine і підтвердили відповідність вимогам ISO 9001:2015 в заявленій галузі «Розробка, виробництво і реалізація лікарських засобів».

«Процес сертифікації добровільний, проте наша компанія давно прийняла рішення про необхідність цієї процедури, тому що ISO – один з найавторитетніших стандартів якості в світі, – коментує Владислав Малинін, генеральний директор ПРАТ «ФІТОФАРМ». – Отримати такий сертифікат непросто. Потрібно довести експертній комісії свою кваліфікацію, пройти численні інспекції, провести серйозну роботу по поліпшенню менеджменту, а з цим справляються далеко не всі підприємства. Ми прийняли виклик, і «ФІТОФАРМ» гідно пройшов усі випробування».

В ході перевірки аудиторська компанія SGS Ukraine виділила ряд позитивних сторін в роботі нашої компанії за період 2020-2021 рр.

ПРАТ «ФІТОФАРМ»:

  • виробив 35 млн. фасовок у 2020 році.
  • зайняв 1-е місце в конкурентному ринку з продажу традиційних лікарських засобів в першому триместрі 2021 г. (в грн).
  • розробив нові препарати, як, наприклад, «Седафітон краплі».
  • модернізував системи водопідготовки, що поліпшило показники з електропровідності, рН та потужність на 20%.
  • поліпшив інфраструктуру, наприклад, провів капітальний ремонт зовнішніх будівельних конструкцій, роботи з модернізації систем вентиляції.
  • закупив нове технологічне обладнання, наприклад, 4-х кубову ємність для виробництва перекису водню, новий вузол для закупорювання флаконів, екстрактор-реактор.
  • постійно впроваджує заходи щодо зниження споживання енергоресурсів.
  • закупив нове лабораторне обладнання, наприклад, хроматограф, спектрофотометр і клімат-камеру.
  • відрізняється високою компетентністю персоналу на всіх рівнях організації.
  • проводить детальний аналіз СУЯ з боку вищого керівництва на регулярній основі.

Таким чином, ми ще раз підтвердили незмінність якості та конкурентоспроможність продукції, що виробляється на нашому підприємстві, сучасний рівень систем управління і організації виробництва, а також високий рівень професіоналізму наших співробітників.