Доброго шляху, випускники!

З самого ранку 31 травня вулиці великих і малих міст прикрашають урочисто убрані хлопчики і дівчатка. В цей день учнів можна впізнати здалеку. Майже у кожного в руках букети бузку, півоній або ірисів. Зі шкільних дворів ллються звуки вальсів і доноситься пронизливий дзвін дзвіночка. Але деякі з учнів особливо серйозні. Їх прикрашають шовкові стрічки, як знак того, що вони прийшли в свою школу в останній раз.

Ще один навчальний рік позаду. Такий же завзятий і трохи сумний останній дзвінок пролунав і в нашій підшефній школі № 3 м. Бахмута (раніше школа-інтернат № 1). «Сьогоднішніх випускників я пам’ятаю ще кумедними першокласниками з бантиками і неслухняними вихорами, багато хто з них виріс на наших очах, — ділиться враженнями Андрій Бондарчук, в.о. головного технолога і активний учасник благодійних проектів компанії «ФІТОФАРМ» в рідному місті нашого виробництва. — Сьогодні вони вже йдуть в самостійне життя. Нехай їм щастить!»

 

  

Компанія «ФІТОФАРМ» узяла шефство над цим навчальним закладом понад 15 років тому та регулярно допомагає школі з місяця в місяць, з року в рік. Придбанням спортивного інвентарю, розвиваючих ігор, комп’ютерів, проектора і, звичайно ж, солодких подарунків до дитячих свят та іншими добрими справами ми прагнемо зробити непросте життя вихованців краще, простіше, радісніше.

На свято останнього дзвоника працівники нашої компанії вручили випускникам у подарунок наручні годинники, які будуть корисні в їх майбутньому самостійному житті, і всі школярі отримали не менш бажані солодощі.

Крім того, в цьому році «ФІТОФАРМ» виділив кошти на перебування 30 учнів школи в літньому пришкільному таборі.

В свою чергу учні порадували всіх учасників свята прекрасними творчими виступами і подарували нашій компанії веселий оберіг, зроблений власними руками. Для нас це по-справжньому дорогий подарунок, адже в його створення вкладені теплі почуття і частинка дитячої душі.

Радість і смуток, посмішки крізь сльози, яскраві квіти, атласні банти і стрічки… Свято вийшло і офіційним, і зворушливим одночасно.

Попереду юнаків та дівчат чекає новий етап — випускні іспити, які дозволять їм здійснити мрії про вступ до обраного навчального закладу і продовжити свій життєвий шлях.

Легких вам починань, вдалих звершень, мирного неба і світлого майбутнього!

03.06.2019