Добровільна пожежна дружина ПРАТ «ФІТОФАРМ» пройшла навчання та отримала сертифікати

Одним з найбільш тяжких наслідків обстрілів у воєнний час є пожежі. З початку повномасштабної війни російські війська вже спричинили більше 3 тисяч пожеж в Україні. Потреба у навичках запобігання та гасіння пожеж також актуальна і у мирний час. Ми дбаємо про пожежну безпеку своєї команди та наших робочих місць. Задля цього в ПРАТ «ФІТОФАРМ» було створено добровільну пожежну дружину з числа працівників компанії.


У низці країн світу більшість пожеж ліквідовується силами громади до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Добровільна пожежна дружина (команда) – найбільш ефективне добровільне протипожежне формування, яке здатне ліквідувати пожежу з допомогою первинних засобів пожежогасіння на початковому етапі її розвитку та з мінімальними втратами.


Створення пожежної дружини – це інвестиція у врятовані людські життя та збережене від вогню майно.


Бажаючі стати членами пожежної команди пройшли спеціальний комбінований теоретичний та практичний курс, навчилися роботі з обладнанням, здатним ліквідувати пожежу на початковому етапі. Після завершення занять усі добровольці отримали відповідні сертифікати, які засвідчують успішно пройдене навчання.


На цих навчаннях усі учасники довели – ситуацію з вогнем візьмуть під свій контроль! Вітаємо наших захисників з опануванням базового курсу протипожежної охорони та бажаємо, щоб здобуті знання їм ніколи не довелось застосовувати на практиці.