ЗМІ про нас: Компанія «ФІТОФАРМ» увійшла в ТОП-25 кращих роботодавців України

ПРАТ «ФІТОФАРМ» визнано одним з кращих роботодавців України в рейтингу всеукраїнського бізнес-аналітичного видання «Власть денег» поряд з провідними національними та міжнародними компаніями з різних сфер бізнесу.

На початку травня 2020 року журнал «ВД» представив фірмовий рейтинг компаній з найкращими умовами для працівників. У ТОП-25 кращих роботодавців України увійшли представники широкого галузевого спектра, як з українськими власниками, так і «дочки» іноземних компаній. Крім компанії «ФІТОФАРМ», в рейтингу представлені PepsiCo Україна, Danone, «Нова пошта», «Кока-Кола Беверіджиз Україна», OLX, «МЕТРО Кеш енд Керрі Україна», «МакДональдз в Україні», «Кернел», «Креді Агріколь банк», «АТБ», «Миронівський хлібопродукт» та інші крупні роботодавці.

 

При відборі фігурантів у своєму традиційному ТОП-листі бізнес-видання «Власть денег» враховувало ряд критеріїв, що характеризують якість робочих місць та їх надійність. У цьогорічному рейтингу акцент був зроблений також на ефективність заходів, вжитих у зв’язку з пандемією Covid-19, можливості для професійного і кар’єрного зростання співробітників в нових обставинах. Складаючи рейтинг, організатори фокусувалися на досягнутих позитивних результатах.

Компанія «ФІТОФАРМ» пропонує своїм співробітникам:

офіційне працевлаштування;

соціальні гарантії відповідно до законодавства України;

медичне страхування;

професійний розвиток;

програми заохочення, мотивації і турботи про співробітників;

залучення в інноваційні проекти.

«ФІТОФАРМ» уважно ставиться до потреб кожного, тому робить більше, ніж належить за трудовим законодавством. Ми пропонуємо можливості індивідуального графіка роботи, навчання за рахунок компанії, просування співробітників, додаткові відпустки, матеріальну допомогу, підтримку нашим пенсіонерам, оплату проїзду іногороднім, дитячі подарунки до Нового року. Також ми проводимо професійні конкурси, нагороджуємо кращих, вибудовуємо культуру інновацій, теплу корпоративну атмосферу і багато іншого.

Залежно від посади, співробітникам надаються додаткові інструменти для роботи: корпоративний мобільний зв’язок, службові автомобілі.

Компанія займає активну позицію корпоративної соціальної відповідальності бізнесу: підтримує безліч благодійних проектів і соціальних ініціатив, при цьому залучають в процеси співробітників.

Беручи участь в проектах КСВ разом з компанією, співробітники стають причетними до вирішення важливих соціальних проблем і допомагають розвивати цінності «ФІТОФАРМ».

Для міста Бахмута, де розташоване наше виробництво, «ФІТОФАРМ» протягом багатьох років є одним з містоутворюючих підприємств і надійним партнером у всіх соціальних починаннях, вносить значний вклад до міського бюджету і розвитку регіону.

«Все, що ми робимо – для людей і завдяки людям, – коментує генеральний директор компанії «ФІТОФАРМ» Владислав Малинін. – Тому наша присутність в рейтингу – це результат реалізації планомірної стратегії.

Зараз, під час пандемії Covid-19, ми даємо нашим співробітникам упевненість в тому, що вони можуть покладатися на компанію. Ми забезпечуємо профілактичні заходи захисту і зберігаємо робочі місця.

«ФІТОФАРМ» інвестує в професійний успіх співробітників, тому що це допомагає їм постійно вдосконалювати свої навички, які вони вкладають в загальний успіх компанії. Попереду у нас ще багато нових проектів і амбітних планів».

Рейтинг кращих роботодавців України представлений у виданні “Власть денег” у алфавітному порядку: https://www.dsnews.ua/vlast_deneg/top-25-luchshih-rabotodateley-ukrainy-04052020220000

08/05/20