«За життя»: «ФІТОФАРМ» виступив за збільшення народжуваності дітей в Україні

Компанія «ФІТОФАРМ» знову підтримала починання наших друзів і партнерів з руху «Pro-Life Україна». Цього разу в якості спонсорів і спікерів ми взяли участь в організації міжнародної конференції «Аборт — погляд по-новому. Концепція комплексної підтримки кризових вагітних».

У 12 тижнів — у віці «стандартного аборту» дитина вже багато вміє: малюк відкриває і закриває рот, заплющує очі, морщить брови, позіхає, відчуває емоційний стан матері і реагує на нього. Маля повертає голову, підгинає ноги, стискає кулачок, знаходить рот і смокче пальчик. Зріст маленького чоловічка близько 9 см. І в цей момент його життя може легко перерватися.

Лише за офіційною статистикою, за минулий рік в Україні було зроблено 46 500 абортів (з них 1500 за медичними показаннями).

«Ми закликаємо кожну жінку в разі кризової вагітності не поспішати робити аборт, а якщо потрібно — звернутися в наші кабінети передабортного консультування, щоб зберегти вагітність і радіти своїй дитині в майбутньому», — говорить Олександр Єрух, лідер руху «Pro-life Україна».

У міжнародній конференції «Аборт — погляд по-новому. Концепція комплексної підтримки кризових вагітних» взяли участь понад 100 осіб з усіх регіонів України, а також з США, Великобританії, Російської Федерації.

Метою конференції було створення майданчика для обміну досвідом психологів, священнослужителів, лікарів, педагогів, волонтерів та всіх, кому не байдужа тема захисту права на життя ненароджених дітей.

Одне із завдань заходу — навчання гінекологів та психологів тому, як правильно проводити бесіди з жінками при незапланованих вагітностях.

Організаторами конференції виступили рух «Pro-life Україна» та ГО «Вся Україна».

За підтримки нашої компанії зусиллями пролайферовского руху в Києві відкрито вісім кабінетів передабортного консультування. Приблизно 20% жінок, що пройшли в них консультацію, зберігають вагітність.

При проведенні таких консультацій по всій Україні це буде означати збільшення населення від 30-ти до 40 тисяч осіб на рік. У наступному році планується відкриття кабінетів передабортного консультування ще при 10 жіночих консультаціях. В недалекому майбутньому такі кабінети будуть діяти при всіх жіночих консультаціях Києва.

Ще один напрямок діяльності організації, який підтримує компанія «ФІТОФАРМ» — просвітницький. За дев’ять місяців в столичних вузах було прочитано 60 лекцій на підтримку традиційних сімейних цінностей, про внутрішньоутробний розвиток дитини та шкоду абортів. Слухачами стали близько 1,5 тисячі студентів. Також було створено 6 відеороликів соціальної реклами на тему абортів і часу початку людського життя. Планується проведення конференції, присвяченій демографічній ситуації в Україні та багато інших заходів.

«Ми підтримуємо рух «За життя» з кількох причин, — коментує Владислав Малинін, генеральний директор ПРАТ «ФІТОФАРМ». — В першу чергу, це збігається з нашими морально-етичними цінностями. Акціонери компанії багато займаються благодійністю, реінвестують частину прибутку в різні благодійні проекти. І, звичайно, ми працюємо на довгострокову перспективу.
Як фармвиробники, ми створюємо нашу продукцію для блага людей. І наш успіх залежить від економічного благополуччя громадян і від їх кількості в тому числі.
Ми будемо і далі підтримувати цей проект, щоб кількість залучених в рух росла з кожним роком. Дуже важливим є правильне виховання нинішніх підлітків й молоді — в рамках традиційних сімейних цінностей і любові до дітей.
Духовний розвиток і освітньо-роз’яснювальна робота обов’язково принесуть свої плоди. Чим більшій кількості жінок зможе допомогти проект, тим більше маленьких українців з’явиться на світ».

В рамках конференції пройшли тренінги «Способи і методи збереження незапланованої вагітності», «Особливості роботи з кризовими вагітними в соціальних мережах», «Навчання побудові дошлюбних стосунків», «Організація просвітницької діяльності в навчальних закладах».

Сподіваємося, що обмін досвідом та знаннями з учасниками руху з різних країн відкриє нові напрямки розвитку проекту, спрямованого на збереження життя і зростання числа народжених дітей.

Бажаючі приєднатися до руху за збереження життя ненароджених дітей «Pro-life Україна» можуть дзвонити за телефонами: 095-574-22-54, 093-279-11-19.

Для отримання безкоштовної консультації при незапланованій вагітності можна зателефонувати за номером: 0-800-300-375.