ТРИОСИЛ® КОМПЛЕКС

  • Cклад
  • Форма випуску
  • Показання
  • Схема прийому
  • Протипоказання
Діюча речовина: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, вагою 720,0 мг (mg) ± 5 % містить: силімарину (у перерахунку на силібінін та суху речовину) 140 мг (mg), альфа-ліпоєвої кислоти (у перерахунку на 100 % речовину) 70 мг (mg), селенометіоніну (L-селенометіонін, в перерахунку на селен) 0,025 мг (mg).
Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 таблеток в блістері, по 2, 3, 4 та 6 блістерів в пачці.
ТРИОСИЛ® КОМПЛЕКС може бути рекомендований як додаткове джерело силібініну, альфа-ліпоєвої кислоти та селенометіоніну, що сприяє зниженню та нормалізації фізіологічного балансу холестерину та глюкози в організмі; регуляції ліпідного та вуглеводного обміну; підвищенню метаболізму макронутрієнтів, необхідних для продукції джерела енергії – АТФ; покращення загального стану організму при метаболічному синдромі, ожирінні, цукровому діабеті та атеросклерозі; підвищенню детоксикаційних та захисних функцій печінки, функціональної стійкості клітин печінки до дії негативних чинників навколишнього середовища; підвищенню рівня глутатіона (антиоксидант) та антиоксидантного захисту клітин організму від дії вільних радикалів; природній втраті ваги за рахунок збільшення енергетичних затрат при фізичних навантаженнях; як підтримуючий засіб при підвищеній втомлюваності при фізичних навантаженнях; як додаткове джерело мікроелементу селену з метою покращення функціонального стану серцево-судинної, імунної та репродуктивної системи, щитовидної залози та зовнішнього стану шкіри, нігтів і волосся.
Дорослим приймати внутрішньо по 1 таблетці 2 рази на добу за 30 хвилин до їди, не розжовуючи. Рекомендований період прийому від 1 до 3 місяців. Надалі тривалість прийому ТРИОСИЛ® КОМПЛЕКС встановлюється індивідуально після консультації з лікарем.
Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не застосовувати вагітним та жінкам в період лактації, дітям до 18 років, при індивідуальній чутливості до будь-якого компоненту, при гострих отруєннях. З обережністю застосовувати людям з цукровим діабетом. Одночасний прийом ТРИОСИЛ® КОМПЛЕКС з протидіабетичними препаратами може призвести до зниження рівня глюкози в крові. Перед використанням рекомендована консультація лікаря. Не є лікарським засобом.
Інформація про ціну Офіційний сайт