ПЕРТУСИН

  • Cклад
  • Форма випуску
  • Показання
  • Схема прийому
  • Протипоказання
Діючі речовини: екстракт трави чебрецю (Serpilli herba) рідкий (1:1), калію бромід; 1 г сиропу містить: екстракт трави чебрецю (Serpilli herba) рідкий (1:1) (екстрагент – етанол – 30 %) - 120 мг, калію броміду - 10 мг; допоміжні речовини: сироп цукровий, етанол 96 %, вода очищена.
Сироп. По 50 г, по 100 г і по 200 г у флаконах.
Симптоматичне лікування запальних захворювань дихальних шляхів, що супроводжується кашлем: бронхіти, трахеїти, пневмонії, коклюш.
Застосовувати внутрішньо. Дорослим і дітям віком від 12 років призначати по 1 столовій ложці (15 мл) 3 рази на добу. Дітям віком від 4 до 6 років: по ½ чайної ложки (2,5 мл) 3 рази на добу, від 6 до 9 років – по 1 чайній ложці (5 мл) 3 рази на добу, від 9 до 12 років – по 1 десертній ложці (10 мл) 3 рази на добу. Дітям віком до 6 років разову дозу препарату – ½ чайої ложки (2,5 мл) – необхідно розчинити у 2 десертних ложках (20 мл) охолодженої прокип’яченої води. Тривалість лікування визначає лікар залежно від перебігу захворювання, характеру комплексної терапії та переносимості препарату.
Підвищена чутливість до компонентів препарату, у тому числі бромідів або інших рослин родини Губоцвітних (Lamiaceae), а також чутливість до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція); дитячий вік до 4 років; декомпенсація серцево-судинної системи, артеріальна гіпотензія, виражений атеросклероз, анемія, хвороби нирок з порушенням їх функцій, цукровий діабет, алкоголізм.
Інформація про ціну