В компанії «ФІТОФАРМ» призначено нового фінансового директора

Пост фінансового директора ПРАТ «ФІТОФАРМ» зайняв Дмитро Матросов, який має 20-річний досвід роботи у сфері управління фінансами підприємства та банківському секторі.

До приходу в нашу компанію Дмитро займав посаду фінансового директора ТОВ «ДЦ Україна» (мережа магазинів та аптек Watsons), фінансового директора ТОВ «Керуюча компанія «ЛІГА», директора департаменту економіки та фінансів ТОВ «Аеро-Експрес» (раніше TNT та TMM Express).


Здобував освіту по спеціальності «Фінансовий менеджмент» у Харківському Національному Технічному Університеті та навчався в Університеті ім. Отто фон Геріке (м. Магдебург, Німеччина) за програмою обміну студентами.

Як повідомив новопризначений фінансовий директор ПРАТ «ФІТОФАРМ» Дмитро Матросов, на своїй посаді він насамперед приділятиме увагу фінансовій складовій реорганізації бізнес-процесів відповідно до затвердженої стратегії.

«Головний проект нашої компанії на даному етапі – це перехід від виробничої компанії до маркетуючої, – коментує Дмитро. – У зв’язку з цим я, як керівник хоч і інфраструктурної, але при цьому консолідуючої всі процеси структури, беру участь у реорганізації багатьох бізнес-процесів, а також відповідаю за побудову та реалізацію оновленої фінансової моделі бізнесу в нових умовах».

Дмитро приєднався до нашої компанії в непростий для усієї країни час. Але ми віримо, що його досвід та експертиза, злагоджена робота з усією командою менеджменту дозволять зміцнити фінансові позиції ПРАТ «ФІТОФАРМ».

Команда професіоналів рада вітати Дмитра у своїх лавах та бажає йому успіхів в його важливій та відповідальній роботі.