Команду виробництва нагородили поїздкою на «Блакитні озера»

Ммм… Відчуваєте як пахне? Ми ще не почали розповідь, а від цієї статті відразу повіяло свіжим вітерцем із запахом близької водойми! А цей тихий плескіт заспокійливої хвилі, теплий пісок між пальців і легкий бриз, що розсипає сонячні відблиски на гладі блакитної води… Чи це не справжнє щастя! 

Фраза «поїдемо на пікнік» здатна творити дива! Апетитна їжа на свіжому повітрі, збирання грибів, активні ігри на пляжі, ласкаве сонце, яскрава листя, море посмішок — всі ці складові так і просяться на полотно.

Не дивно, що пікніки часто надихали великих художників. «Мисливці на привалі» Перова, «Пікнік» Джеймса Тіссо і Клода Моне, «Сімейний пікнік» Піросмані і скандальний «Сніданок на траві» Едуарда Мане… Свого часу на пікнік відправлялися герої Чехова і Діккенса, Містер Бін, Том і Джеррі, Катерина і Гоша з кінофільму «Москва сльозам не вірить»…

А зовсім недавно цей список щасливчиків поповнила команда виробництва «ФІТОФАРМ» в кількості 62 чоловік, включаючи і членів їх сімей. Місцем для суботнього відпочинку стало мальовниче озеро з захопливою назвою «Блакитні озера». Ця локація була вибрана не випадково. 

Трохи географії та крапля історії:

«Блакитні озера» — це рукотворні кар’єри з видобутку кварцового піску (так-так, того самого, з якого виготовляють цеглу і черепицю). У процесі видобутку шахти заповнилися грунтовими і джерельними водами. Чиста і прозора вода разом з білим піском створює ефект «блакитної води», що і дало назву озерам.

Та й привід не змусив себе довго чекати. Команда Бахмута отримала в подарунок поїздку на «Блакитні озера» в знак подяки за виконану важку роботу і виконання плану виробництва!

У свою чергу колектив виробництва висловив щиру подяку керівництву за організацію такої чудової поїздки.

Приємно порадувала погода — сонце і тепло. Кажуть, що хороший пікнік прирівнюється до короткого відпустки. І дійсно, всі веселилися, відпочивали, слухали хорошу музику — заряд загального позитиву був настільки великий, що навіть випадкові хмаринки ніяк не могли протистояти загальним веселощам.

Поїздка на «Блакитні озера» вдалася на славу і ще раз показала, що нас об’єднує не тільки робота, а й уміння добре відпочивати.

Нехай отриманий вами заряд сонячної енергії надихає вас на нові звершення!

21.08.2019