«Разом заради життя» – компанія «ФІТОФАРМ» виступила спонсором відкриття безкоштовного кабінету передабортного консультування

За майже непримітними дверима типового кабінету №137 в Консультативно-діагностичному центрі Деснянського району м. Києва творяться справжні дива. Тут рятують життя ще ненароджених малюків і уберігають мам від фатальної помилки, надають комплексну допомогу жінкам в кризовій ситуації.

У нього не буває ласкавого імені. Зазвичай він — «проблема», «тягар», «небажана вагітність». Малюк, приречений своїми батьками або обставинами. Як правило, за нього нікому заступитися.

«Життя кожної людини безцінне», — переконані в компанії «ФІТОФАРМ», і тому ми виступили спонсорами проекту «За життя», ініційованого ГО «Вся Україна».

В рамках цього проекту планується відкриття кабінетів передабортного консультування, профілактичні курси лекцій для школярів старших класів і низка інших впроваджень, які допоможуть підвищити народжуваність і зміцнити шлюби.

Однак ненароджена дитина — це не єдина постраждала сторона. Як відзначають психологи, у мам, які зробили аборт, згодом йде багато років, а іноді і все життя на реабілітацію від важкого психологічного стану — постабортного синдрому (ПАС).

У кабінеті передабортного консультування кваліфікований психолог розповість про всі наслідки аборту, які замовчуються або не приймаються в розрахунок. А найголовніше — він намагається донести до жінок, що аборт це не єдине рішення, і будь-яку ситуацію можна розглянути на користь збереження життя дитини.

Допоможуть в кабінеті не тільки словом, а й ділом. Крім безкоштовних психологічних консультацій, майбутнім мамам можуть надати правову, соціальну і навіть матеріальну підтримку.

Двері цього кабінету відкриті для всіх бажаючих, незалежно від місця проживання.

Якщо вам потрібно, просто постукайте в ці двері. Або розкажіть про них тим, хто знаходиться перед складним вибором.

Чим більшій кількості жінок зможе допомогти проект, тим більше маленьких українців з’явиться на світ, а їх мами збережуть здоров’я і пізнають щастя материнства.

ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ КАБІНЕТ

м. Київ, вул. Закревського, 81/1, Кабінет з планування сім’ї №137.
Час прийому психолога Лілії Сибір: середа з 9.30 до 11.30.
Попередній запис за телефоном: +380 (68) 861 44 52.

10.06.2019