У літа «на гачку»: команда виробничого департаменту відпочила на Блакитних озерах

Щоб потрапити в Малібу, зовсім не обов’язково летіти в далеку Каліфорнію. Відмінно провести час на золотих пісках у блакитної води можна і в курортній зоні Лиманського району Донецької області. Адже тут знаходяться унікальні в своєму роді рукотворні озера і пляж з яскравою назвою та багатообіцяючим гаслом на вході: «Малібу – пляж щастя!».

Саме в ці мальовничі краї вирушила команда виробничого департаменту зі своїми сім’ями, щоб відпочити від важких трудових буднів, вдосталь накупатися і насолодитися сонячним теплом. А компанія «ФІТОФАРМ» зі свого боку підтримала співробітників, організувавши їм трансфер до місця відпочинку і назад.

Команді виробничого департаменту пощастило з усіма складовими ідеального пікніка – ясне небо, прозора вода, кришталеве повітря, чистий пляж і море задоволення! Навіть погода, на подив, була чудова. А все інше їй до пари – душевна компанія, щасливі діти, яскраві враження і єднання з природою.

Час пролетів непомітно, а відпочинок вийшов дружним і веселим. І також дружно щасливий і колектив дякує керівництву компанії за можливість чудового відпочинку.

Поїздка на блакитні озера стала ще однією нашою доброю щорічною літньою традицією. В цьому році, як і в минулому, захід пройшов на «ура». Корпоративний виїзд на природу дозволив нам ще раз відчути себе однією великою родиною, ім’я якої – «ФІТОФАРМ».

Нехай прийнятий імпульс сонячної енергії надихає виробничий департамент на нові успіхи в 2021 році!

Фитофарм на Голубых Озерах