В гостях у… равликів

Цікаво, весело та дуже смачно! Саме так пройшла пізнавальна екскурсія в гастротурі на равликовій фермі NikSnailFarm, де побувала команда «ФІТОФАРМ». Тут гості равликового господарства можуть побачити, потримати в руках і… спробувати равлика на смак.

На екскурсії наша команда дізналася все про маленьких мешканців ферми, почула про тенденції світового гастрономічного напрямку і на власні очі побачила виробничий цикл розведення равликів. І звичайно ж, багато хто не втримався від того, щоб помістити собі на долоню маленьке диво з кумедними ріжками.

Ферма улиток

Ця незвичайна ферма знаходиться неподалік від Києва в селищі Літки, Броварського району. Саме тут, в екологічно чистих умовах Національного природного парку «Залісся» вирощують равликів сорти Helix Aspersa Muller.

NikSnailFarm повністю відповідає вимогам HACCP і внесений до переліку компаній, що мають право експортувати свою продукцію в країни Євросоюзу.

І звичайно ж, всіх цікавило питання, які равлики на смак? Щоб уявлення про цих молюсків було максимально повним, на завершення нашої подорожі всіх учасників чекала дегустація равликів в соусі по-бургундські та інші частування.

Але справжні пристрасті розгорілися під час равликових гонок (їстівні равлики, як виявилося, вміють непогано «бігати»;). А переможці отримали призи.

Після цього туру багато хто з нас оцінив переваги і користь делікатесу, який високо цінується у багатьох країнах, і просто весело провів час. Було цікаво, позитивно і неймовірно смачно! І тепер ми точно знаємо – ті, хто не люблять равликів, просто не вміють їх готувати 

экскурсия на ферму улиток