«Разом заради життя» – компанія «ФІТОФАРМ» виступила спонсором відкриття безкоштовного кабінету передабортного консультування

За майже непримітними дверима типового кабінету №137 в Консультативно-діагностичному центрі Деснянського району м. Києва творяться справжні дива. Тут рятують життя ще ненароджених малюків і уберігають мам від фатальної помилки, надають комплексну допомогу жінкам в кризовій ситуації.

У нього не буває ласкавого імені. Зазвичай він — «проблема», «тягар», «небажана вагітність». Малюк, приречений своїми батьками або обставинами. Як правило, за нього нікому заступитися.

«Життя кожної людини безцінне», — переконані в компанії «ФІТОФАРМ», і тому ми виступили спонсорами проекту «За життя», ініційованого ГО «Вся Україна».

В рамках цього проекту планується відкриття кабінетів передабортного консультування, профілактичні курси лекцій для школярів старших класів і низка інших впроваджень, які допоможуть підвищити народжуваність і зміцнити шлюби.

Однак ненароджена дитина — це не єдина постраждала сторона. Як відзначають психологи, у мам, які зробили аборт, згодом йде багато років, а іноді і все життя на реабілітацію від важкого психологічного стану — постабортного синдрому (ПАС).

У кабінеті передабортного консультування кваліфікований психолог розповість про всі наслідки аборту, які замовчуються або не приймаються в розрахунок. А найголовніше — він намагається донести до жінок, що аборт це не єдине рішення, і будь-яку ситуацію можна розглянути на користь збереження життя дитини.

Допоможуть в кабінеті не тільки словом, а й ділом. Крім безкоштовних психологічних консультацій, майбутнім мамам можуть надати правову, соціальну і навіть матеріальну підтримку.

Двері цього кабінету відкриті для всіх бажаючих, незалежно від місця проживання.

Якщо вам потрібно, просто постукайте в ці двері. Або розкажіть про них тим, хто знаходиться перед складним вибором.

Чим більшій кількості жінок зможе допомогти проект, тим більше маленьких українців з’явиться на світ, а їх мами збережуть здоров’я і пізнають щастя материнства.

ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ КАБІНЕТ

м. Київ, вул. Закревського, 81/1, Кабінет з планування сім’ї №137.
Час прийому психолога Лілії Сибір: середа з 9.30 до 11.30.
Попередній запис за телефоном: +380 (68) 861 44 52.

10.06.2019«За волю до перемоги»: компанія «ФІТОФАРМ» підтримала дитячо-юнацьку спортивну школу для інвалідів «Шанс»

«Ловимо хвилю» добрих справ! У червні 2019 р. наша компанія побувала на тренуванні з плавання ДЮСШ для інвалідів «Шанс». За зверненням наших партнерів і друзів з благодійного фонду «Твоє Майбутнє» ми закупили і привезли подарунки для найчисленнішого відділення школи – спорядження для тренувань з плавання: ласти й захисні окуляри.

Складно уявити, що серед дітей та підлітків, яких рідні привозять на тренування часто в інвалідних візках, є власники гордих титулів чемпіонів.

Всі ці медалі завоювали маленькі спортсмени ДЮСШ «Шанс», які не зважаючи на стан здоров’я змагаються з суперниками на змаганнях. Кожна перемога на паралімпійських іграх — це сторінка особистої мужності людини.

Так, це неабияк важко! Щоб кинути виклик долі, потрібні сила духу, витривалість, залізна воля. Часом навіть дорослій і фізично здоровій людині не вистачає рішучості для занять спортом. Тепер уявіть, скільки завзятості необхідно дітям з обмеженими можливостями, адже для них навіть повсякденне життя важке і повне перешкод.

У Києві зараз нараховується понад 50 000 дітей-осіб з інвалідністю, але тільки 1500 з них мають можливість займатися в спортивних установах.

Дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів «Шанс» була відкрита у вересні 2015. За цей період вихованці школи неодноразово ставали переможцями і призерами паралімпійських і дефлімпійських ігор, чемпіонатів і Кубків світу, Європи та України.

В даний час в ДЮСШ «Шанс» працює 6 відділень спорту (боротьба греко-римська та вільна, лижні гонки і біатлон, легка атлетика, пауерліфтинг, плавання, спортивне орієнтування) в яких займаються 150 вихованців з інвалідністю з вадами слуху, зору та інтелекту, ураженнями опорно-рухового апарату.

Звичайно, не всі спортсмени-інваліди стають чемпіонами. Але для багатьох з них важлива не перемога, а сам спорт, який є дієвим засобом підтримки здоров’я. Коли люди з особливими потребами починають займатися фізкультурою, вони виходять з депресії, зміцнюють віру в життя і знаходять нове коло спілкування і друзів.

Ми дуже раді, що змогли допомогти такій особливій школі, познайомилися з чудовими дітлахами та їх дбайливими тренерами, побачили дитячі посмішки й повернулися з почуттям гордості за маленьких і таких сильних духом спортсменів.

Компанія «ФІТОФАРМ» бажає великим і маленьким вихованцям ДЮСШ «Шанс» міцного здоров’я і нових блискучих перемог!

08.07.2019«За життя»: «ФІТОФАРМ» виступив за збільшення народжуваності дітей в Україні

Компанія «ФІТОФАРМ» знову підтримала починання наших друзів і партнерів з руху «Pro-Life Україна». Цього разу в якості спонсорів і спікерів ми взяли участь в організації міжнародної конференції «Аборт — погляд по-новому. Концепція комплексної підтримки кризових вагітних».

У 12 тижнів — у віці «стандартного аборту» дитина вже багато вміє: малюк відкриває і закриває рот, заплющує очі, морщить брови, позіхає, відчуває емоційний стан матері і реагує на нього. Маля повертає голову, підгинає ноги, стискає кулачок, знаходить рот і смокче пальчик. Зріст маленького чоловічка близько 9 см. І в цей момент його життя може легко перерватися.

Лише за офіційною статистикою, за минулий рік в Україні було зроблено 46 500 абортів (з них 1500 за медичними показаннями).

«Ми закликаємо кожну жінку в разі кризової вагітності не поспішати робити аборт, а якщо потрібно — звернутися в наші кабінети передабортного консультування, щоб зберегти вагітність і радіти своїй дитині в майбутньому», — говорить Олександр Єрух, лідер руху «Pro-life Україна».

У міжнародній конференції «Аборт — погляд по-новому. Концепція комплексної підтримки кризових вагітних» взяли участь понад 100 осіб з усіх регіонів України, а також з США, Великобританії, Російської Федерації.

Метою конференції було створення майданчика для обміну досвідом психологів, священнослужителів, лікарів, педагогів, волонтерів та всіх, кому не байдужа тема захисту права на життя ненароджених дітей.

Одне із завдань заходу — навчання гінекологів та психологів тому, як правильно проводити бесіди з жінками при незапланованих вагітностях.

Організаторами конференції виступили рух «Pro-life Україна» та ГО «Вся Україна».

За підтримки нашої компанії зусиллями пролайферовского руху в Києві відкрито вісім кабінетів передабортного консультування. Приблизно 20% жінок, що пройшли в них консультацію, зберігають вагітність.

При проведенні таких консультацій по всій Україні це буде означати збільшення населення від 30-ти до 40 тисяч осіб на рік. У наступному році планується відкриття кабінетів передабортного консультування ще при 10 жіночих консультаціях. В недалекому майбутньому такі кабінети будуть діяти при всіх жіночих консультаціях Києва.

Ще один напрямок діяльності організації, який підтримує компанія «ФІТОФАРМ» — просвітницький. За дев’ять місяців в столичних вузах було прочитано 60 лекцій на підтримку традиційних сімейних цінностей, про внутрішньоутробний розвиток дитини та шкоду абортів. Слухачами стали близько 1,5 тисячі студентів. Також було створено 6 відеороликів соціальної реклами на тему абортів і часу початку людського життя. Планується проведення конференції, присвяченій демографічній ситуації в Україні та багато інших заходів.

«Ми підтримуємо рух «За життя» з кількох причин, — коментує Владислав Малинін, генеральний директор ПРАТ «ФІТОФАРМ». — В першу чергу, це збігається з нашими морально-етичними цінностями. Акціонери компанії багато займаються благодійністю, реінвестують частину прибутку в різні благодійні проекти. І, звичайно, ми працюємо на довгострокову перспективу.

Як фармвиробники, ми створюємо нашу продукцію для блага людей. І наш успіх залежить від економічного благополуччя громадян і від їх кількості в тому числі.

Ми будемо і далі підтримувати цей проект, щоб кількість залучених в рух росла з кожним роком. Дуже важливим є правильне виховання нинішніх підлітків й молоді — в рамках традиційних сімейних цінностей і любові до дітей.

Духовний розвиток і освітньо-роз’яснювальна робота обов’язково принесуть свої плоди. Чим більшій кількості жінок зможе допомогти проект, тим більше маленьких українців з’явиться на світ».

В рамках конференції пройшли тренінги «Способи і методи збереження незапланованої вагітності», «Особливості роботи з кризовими вагітними в соціальних мережах», «Навчання побудові дошлюбних стосунків», «Організація просвітницької діяльності в навчальних закладах».

Сподіваємося, що обмін досвідом та знаннями з учасниками руху з різних країн відкриє нові напрямки розвитку проекту, спрямованого на збереження життя і зростання числа народжених дітей.

Бажаючі приєднатися до руху за збереження життя ненароджених дітей «Pro-life Україна» можуть дзвонити за телефонами: 095-574-22-54, 093-279-11-19.

Для отримання безкоштовної консультації при незапланованій вагітності можна зателефонувати за номером: 0-800-300-375.

21/10/19«Й онукам передати …»

День Перемоги… Що приховують ці звичні два слова? Занадто багато…
Для тих, хто пройшов горнило війни — це спогади, які щемлять серце, сльози, запахи, відчуття голоду, кульбаби на узбіччях розбитих доріг, фронтові пісні і особливе почуття радості, змішане з гіркотою втрат.

А для багатьох співробітників компанії «ФІТОФАРМ» цей день наповнений вдячністю ветеранам і тим, хто віддав своє життя заради Перемоги, до їх великого подвигу. Пам’ять, повага та увага – це найменше, чим ми можемо віддячити героям, яких стає дедалі менше.

У 2019 році ми не тільки підтримали щорічну традицію пам’яті, що склалася в компанії, але і доповнили її відвідинами учасників бойових дій Другої світової війни в місті Києві.

В ГОСТЯХ У ВЕТЕРАНІВ

«Кругом все горіло і гуркотіло. Ми бігли в атаку, наступаючи на тіла вбитих товаришів…».

«У 12 років я пішла в партизани. Все село в поспіху зігнали в 4 сараю і підпалили…».

«Мріяти, звичайно, мріяли. У кожного були свої мрії. Я мріяла про хліб…».

«Важко було, дуже важко. І плакали. Страшно було. Жити хотілося дуже. Не всі могли подолати почуття страху…».

«Я пережила Блокаду Ленінграда. А моя родина – ні. Нікого не залишилося…».

«Коли ми увійшли в розбомблене місто, там панував хаос – люди сиділи на землі або блукали серед руїн у пошуках шматка хліба. Цілих будинків не залишилося…».

«У концтаборі не годували зовсім, не було чистої води. Їли сніг. На важкій роботі більше місяця ніхто не виживав…».

«Вибирався з палаючого танка через люк в днищі. Дуже страшно, коли на тобі горить тілогрійка і зверху ллється палаючий бензин. А виповзти з-під танка не можна – розстріляють фашисти…».

Такою запам’ятали війну зовсім юні дівчата і хлопці, в долю яких увірвалася Друга світова. Їм тоді було лише по 15-18 років.

Своїми спогадами вони ділилися зі співробітниками «ФІТОФАРМ», які прийшли провідати їх з подарунками. Учасники війни розповідали про свій бойовий шлях, про жахливі випробування, що випали на долю народу в роки війни.


Співробітники «ФІТОФАРМ» подякували ветеранам за їх подвиг, за те, що ціною неймовірних зусиль вони відродили зруйновану землю, за те, що ми – їхні онуки та правнуки, живемо у вільній країні, і побажали їм міцного здоров’я і довголіття.


Ветерани були дуже раді зустрічі, у багатьох в очах блищали сльози. У свою чергу вони дякували компанії «ФІТОФАРМ» за увагу та турботу.

Ми вітаємо ветеранів (м. Київ):

І звичайно, ми традиційно відвідали ветеранів у рідному місті нашого виробництва.

Ми вітаємо ветеранів (м. Бахмут):

ВАХТА ПАМ’ЯТІ

9 травня День Перемоги – це день скорботи, червоних квітів, пам’яті загиблих за Батьківщину солдат… Хлопці, спіть спокійно… Земля вам пухом… Ми вас пам’ятаємо.

У цьому році 9 травня вахту пам’яті у обелісків слави несла Команда зовнішньої служби в різних містах України: Харкові, Одесі, Києві, Вінниці, Запоріжжі, Дніпрі та Маріуполі.

День Перемоги вже 74 років пов’язує покоління, яких об’єднує пам’ять про те лихоліття. Багато співробітників компанії прийшли вшанувати полеглих воїнів зі своїми дітьми. Тому можна не сумніватися, що пам’ять про людський подвиг буде також дбайливо зберігатися і в серцях юних українців.

11/05/19

 «Їх світ — це любов, терпіння і постійне подолання»: 3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю

 

3 грудня відзначений в календарях усього світу, як День людей з інвалідністю. Але відзначений він не як свято, а як нагадування про те, що серед нас живуть особливі, не такі як усі, люди. Це нагадування про те, що ми повинні бути добрішими, терпимими і уважніше до людей, які не схожі на нас і мають особливі потреби.

В Україні налічується близько 3 мільйонів людей з інвалідністю. А в світі таких людей понад 650 мільйонів. У рідному місті нашого виробництва Бахмуті мешкає понад 4000 людей з інвалідністю різної нозології. І їм дуже потрібна підтримка.

Більше 10 років поспіль компанія «ФІТОФАРМ» надає допомогу людям з інвалідністю, які перебувають під опікою Громадської організації «Бахмутський міська рада ветеранів війни, праці, збройних сил та органів правопорядку». З року в рік ми перераховуємо підшефній організації благодійну допомогу.

Щорічно «ФІТОФАРМ» передає аптечні набори в Управління праці та соцзахисту населення Бахмутської міськради, яка розподіляє їх між людьми з обмеженими можливостями м. Бахмут.

Крім того, в нашій компанії працює більше 20 чоловік з працездатними групами інвалідності, яким ми допомагаємо інтегруватися в життя суспільства.

Але також є речі, які залежать від кожного з нас. Дуже важливо розуміти, що люди з інвалідністю не винні в тому, що у них обмежені можливості. Особливо це стосується дітей, які вже з раннього віку починають розуміти, що крім фізичного болю, обмежень і проблем, вони стикаються ще з неприйняттям в суспільстві, з труднощами в спілкуванні, пересуванні, навчанні та працевлаштуванні.

Ми хочемо нагадати всім одну дуже важливу річ: кожна людина відчуває потребу бути потрібною. Особи з інвалідністю – не виняток. Але їм не потрібно наше співчуття і жалість. Їм потрібна наша допомога, щоб стати потрібними суспільству, рідним, друзям.

Щодня особи з інвалідністю стикаються з безліччю проблем:

  • Пересування по місту і навіть простий вихід з дому викликають великі труднощі через відсутність пандусів та спеціально обладнаного громадського транспорту.
  • Їх матеріальні можливості обмежені, в той час як у них дуже великі витрати на медичне обслуговування та ліки.
  • У школах країни недостатньо інклюзивних класів і підготовлених педагогів для роботи з дітьми-інвалідами. Більшість з них змушені перебувати на домашньому навчанні. Звідси виникає проблема з соціалізацією ще в дитячому віці.
  • Суспільство, а особливо дитячі колективи, далеко не завжди готові приймати і розуміти людей з обмеженими можливостями…

Між тим, вони мають право на таке ж повноцінне життя, як усі інші: займатися спортом, вчитися у звичайних школах, відвідувати театри і магазини, гуляти по вулицях, мріяти і танцювати, купатися в морі і відпочивати в кафе… Наше з вами завдання – прибрати бар’єри на їх такому важкому шляху, і це в наших силах.

03/12/19«ФармаПогляд-2021» з «ФІТОФАРМ»: від учасників до експертів

Чи пройшла світова економіка точку спаду в період коронавірусу? Що буде далі з фармацевтичним ринком і з якими викликами доведеться зіткнутися виробникам, дистриб’юторам та аптечним мережам? Ці й багато інших питань обговорювали учасники міжнародного форуму «ФармаПогляд-2021».

У кожній сфері є свої знакові події. Для фармринку такою подією є щорічний аналітичний форум «ФармаПогляд», який ось вже 16 років поспіль об’єднує лідерів галузі. В цьому році трансляція зібрала понад 600 учасників з різних країн світу.

Аналітичний форум Фармапогляд

На Міжнародному аналітичному форумі «ФармаПогляд-2021» нашу компанію представили генеральний директор Владислав Малинін, комерційний директор Володимир Квашук та директор з інновацій та стратегічного маркетингу Мар’яна Мартинчук.

Назва форуму «Шторм триває» говорить про те, що в 2021 році триватиме вплив «штормових» чинників на фармацевтичний ринок. Серед них: динаміка захворюваності COVID-19, зміна структури попиту, поведінки споживачів, економічна ситуація, регуляторні нововведення та ін. Однак при правильно обраному курсі рік, що наступив, відкриває безліч нових можливостей в сфері інновацій, е-Health, діджіталізації та інших адаптивних інструментів і моделей просування в умовах пандемії.

В перерахованих перспективних напрямках наша компанія вже встигла сформувати свою експертизу і планує активно розвивати їх надалі.

ПРАТ «ФІТОФАРМ» в непростих умовах пандемії 2020 року продемонстрував високі темпи зростання, які випереджають середню динаміку ринку, тому ми можемо впевнено ділитися своїм досвідом з іншими учасниками форуму.

Під час обговорення способів просування препаратів в нових реаліях, експерти ринку високо оцінили рекламну кампанію бренду «Екстратерм», ефективність якої привели в приклад.

Участники форума фармпогляд 2021

Завдяки правильно вибудуваній прямій комунікації на споживача й оригінальній подачі в ТВ- рекламі, яка вперше стартувала у вересні 2020 року, попит на препарат в сезоні осінь 2020 року – зима 2021 р збільшився більш, ніж в два рази.

Вже в січні 2021 року таблетки «Екстратерм» увійшли в ТОП-5 брендів в упаковках безрецептурних препаратів від кашлю у твердій формі (згідно з даними по роздрібних продажах Proxima Research).

Владислав Малинін поділився з аудиторією досвідом співпраці з компанією «Mednex» та іншими операторами дистанційної торгівлі лікарськими засобами, а також обговорив з учасниками форуму інновації в аптечній логістиці та законодавчі ініціативи в області онлайн-торгівлі фармацевтичною продукцією.

Детальніше читайте в спеціалізованому виданні для лікарів, провізорів і фармацевтів «Щотижневик АПТЕКА» за посиланням

Фармакологічний форум 2021 в Україні«ФІТОФАРМ» отримав нагороду за соціальні проекти

Добрі справи… Вже тільки ці слова наповнюють серце теплом і викликають посмішку. Соціальні проекти давно стали звичайною частиною життя нашої компанії. За 45 років роботи «ФІТОФАРМ» у нас склалися добрі традиції творити благо для інших. Ми допомагаємо притулкам, школам, дитячим будинкам та інтернатам, ветеранам і людям з обмеженими можливостями, а також всім, хто потребує участі.

«ФІТОФАРМ» не тільки реалізує власні соціальні проекти, а й підтримує добрі справи інших організацій. І звичайно, як справжнє містоутворююче підприємство, ми даруємо добро рідному місту нашого виробництва – Бахмуту. Минулий рік не став винятком.

При підведенні підсумків соціальних проектів, які були реалізовані в 2018 році, Бахмутська Міська Рада вручила компанії «ФІТОФАРМ» нагороду за активну громадянську позицію, участь в соціальних проектах міста, проведення соціальної політики.

Голова Міськради з великою вдячністю відзначив заслуги нашого підприємства і його значущу роль в житті міста.

Пам’ятний знак «БлагоДарю», який ми привезли з урочистого заходу, вже зайняв почесне місце серед нагород підприємства. Цей дорогий для нас приз буде надихати нас на нові добрі справи і соціальні проекти!

05/04/2019«ФІТОФАРМ» провів конференцію для аптечних мереж

З проблемою еректильної дисфункції (ЕД) стикається все більше представників сильної статі, і їх кількість постійно зростає. За прогнозами фахівців, до 2025 р в світі матимуть місце 322 млн випадків ЕД*.

Лідером на ринку України** серед препаратів для лікування еректильної дисфункції в середній ціновій категорії визнаний препарат Еротон®.

З метою підвищення інформування фармацевтів про лікарський засіб Еротон®, його властивості, переваги і результати клінічних досліджень для поліпшення якості консультування населення компанія «ФІТОФАРМ» організувала інтерактивну конференцію.

У заході, присвяченому сучасним методам лікування порушень потенції, взяли участь близько 100 представників аптечних мереж Києва та області, серед яких фармацевти, провізори, керівники фармацевтичних та аптечних організацій. Зустріч учасників інтерактивної конференції відбулася в Sex Educatoin Coffee — першому в Україні арт-кафе з сексуально-освітньої спрямованістю.

Програма заходу включала в себе лекційний блок від доктора медичних наук, професора, лікаря-уролога, сексолога і андролога Юрія Гурженко, який розкрив перед аудиторією значення статевої дисфункції і розповів про функції та показання до застосування препарату Еротон®.

В продовження теми відомий сексолог-практик Дмитро Свиридов провів з учасниками майстер-клас, де розкрив секрети підвищення якості інтимного життя.

Даний освітній захід запланований як цикл тренінг-практикумів для фармацевтів, який відбудеться в різних містах України. Минула конференція має велике науково-практичне значення для поліпшення сексуального здоров’я і якості життя пацієнтів з еректильною дисфункцією та підвищення професійного рівня фармацевтів.

*Maiorino M. I., Bellastella G., Esposito K. Lifestyle modifications and erectile dysfunction: what can be expected? Journal of Andrology 2015; 17: 5-10.

**Дані аналітичної системи дослідження ринку «PharmXplorer» / «Фармстандарт» за 2018 р роздрібної реалізації в упаковках і грошах за останні 6 років (з 2013 р).

20/11/19«Я розмалюю дощики акварельною фарбою»: компанія «ФІТОФАРМ» надала допомогу Михайлівському спецінтернату

«Вас вітає сонячна Михайлівка!», – так кожен раз починає розмову директор спецінтернату Василь Степанович. І кожен раз сердечно запрошує в село Михайлівка, де розташовується ця особлива школа. В ній все особливе, починаючи з розташування в старовинній панській садибі ХVІІІ століття й закінчуючи атмосферою тепла і турботи, яку створюють працівники закладу для своїх особливих підопічних.

Всього в інтернаті 112 дітлахів у віці від 3 до 15 років. Серед них сироти та діти, які залишилися без піклування батьків, діти з обмеженими можливостями, а також вихованці з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Велика частина дітей, які навчаються в Михайлівській спеціальній школі-інтернаті Черкаської обласної ради, потребують корекції фізичного та розумового розвитку. Тут вони отримують базову та повну загальну середню освіту, а вихователі допомагають своїм непростим підопічним адаптуватися до життя в суспільстві.

У своєму маленькому колективі діти вчаться жити у великому соціумі. Щоб наймолодші вихованці могли пізнавати світ в сюжетно-рольових іграх, знайомитися з навколишніми об’єктами, вивчати їх властивості та особливості, спілкуватися один з одним і налагоджувати дружні стосунки, потрібно хороше оснащення для ігрової кімнати.

Особливо важливі ігрові меблі – набори шафок, столиків, стільців та інших макетів справжньою кімнати, які дають малюкам можливість створювати різні життєві ситуації і розвивати фантазію.

Компанія «ФІТОФАРМ» відгукнулася на прохання інтернату і надала благодійну фінансову допомогу Михайлівській спецшколі для закупівлі дитячих ігрових меблів дошколярам. І це не перша підтримка, яку ми надаємо закладу. До Дня Святого Миколая співробітники компанії зібрали і відправили в інтернат дитячі іграшки та речі. Сподіваємося, наша дружба з сонячною Михайлівкою продовжиться.

«Всі наші діти сонячні, добрі, милі, – розповідає Василь Степанович. – Вони дуже зрадіють подарунку, коли повернутися з карантину до нас. Особливо наші найменші дітки будуть приємно здивовані. Ми вам дуже вдячні за допомогу».

Багатьом вихованцям інтернату доля піднесла серйозні випробування, позбавивши батьківського тепла, і їм непросто адаптуватися в навколишньому світі. Але найголовніше для кожного з нас, для всього суспільства в цілому – зберегти в них дитячу віру в доброту і підтримку. І це посильне завдання для нас, дорослих. Ми допомагаємо добру приходити. Можливо, дізнавшись нас ближче, ви зрозумієте, що нам по дорозі. Приєднуйтесь! Давайте робити добро разом!

15.06.2020В гостях у НФаУ: «ФІТОФАРМ» зустрівся зі студентами

Ох і нелегка ця справа обрати перше місце роботи! Влаштуватися в аптеку? Спробувати себе у фармацевтичній промоції? А може зайнятися науковими дослідженнями? Або ж віддати перевагу самому «серцю» фармації — виробництву лікарських препаратів? Кожен випускник рано чи пізно опиняється на роздоріжжі. Ми вирішили допомогти майбутнім фармацевтам визначитися з головним вибором в житті.

«Будуємо кар’єру разом» — під таким гаслом пройшла профорієнтаційна зустріч підприємства «ФІТОФАМ» зі студентами Національного фармацевтичного університету в м. Харків.

Наша компанія виступила перед студентами 4-5 курсів, презентувала їм роботу виробництва і підприємства в цілому, відкриті вакансії, перспективи кар’єрного зростання і соціальний пакет для співробітників. У свою чергу студенти задавали питання про умови працевлаштування.

Такі заходи дуже корисні як для студентів, так і для роботодавців: вони допомагають молодим спеціалістам без досвіду отримати гідну роботу, а роботодавцям переконатися в правильності свого вибору.

Двері «ФІТОФАМ» відкриті для активних і талановитих претендентів різного віку, які готові вчитися новому та реалізовувати цікаві й перспективні проекти.

19/04/2019