«Разом заради життя» – компанія «ФІТОФАРМ» виступила спонсором відкриття безкоштовного кабінету передабортного консультування

За майже непримітними дверима типового кабінету №137 в Консультативно-діагностичному центрі Деснянського району м. Києва творяться справжні дива. Тут рятують життя ще ненароджених малюків і уберігають мам від фатальної помилки, надають комплексну допомогу жінкам в кризовій ситуації.

У нього не буває ласкавого імені. Зазвичай він — «проблема», «тягар», «небажана вагітність». Малюк, приречений своїми батьками або обставинами. Як правило, за нього нікому заступитися.

«Життя кожної людини безцінне», — переконані в компанії «ФІТОФАРМ», і тому ми виступили спонсорами проекту «За життя», ініційованого ГО «Вся Україна».

В рамках цього проекту планується відкриття кабінетів передабортного консультування, профілактичні курси лекцій для школярів старших класів і низка інших впроваджень, які допоможуть підвищити народжуваність і зміцнити шлюби.

Однак ненароджена дитина — це не єдина постраждала сторона. Як відзначають психологи, у мам, які зробили аборт, згодом йде багато років, а іноді і все життя на реабілітацію від важкого психологічного стану — постабортного синдрому (ПАС).

У кабінеті передабортного консультування кваліфікований психолог розповість про всі наслідки аборту, які замовчуються або не приймаються в розрахунок. А найголовніше — він намагається донести до жінок, що аборт це не єдине рішення, і будь-яку ситуацію можна розглянути на користь збереження життя дитини.

Допоможуть в кабінеті не тільки словом, а й ділом. Крім безкоштовних психологічних консультацій, майбутнім мамам можуть надати правову, соціальну і навіть матеріальну підтримку.

Двері цього кабінету відкриті для всіх бажаючих, незалежно від місця проживання.

Якщо вам потрібно, просто постукайте в ці двері. Або розкажіть про них тим, хто знаходиться перед складним вибором.

Чим більшій кількості жінок зможе допомогти проект, тим більше маленьких українців з’явиться на світ, а їх мами збережуть здоров’я і пізнають щастя материнства.

ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ КАБІНЕТ

м. Київ, вул. Закревського, 81/1, Кабінет з планування сім’ї №137.
Час прийому психолога Лілії Сибір: середа з 9.30 до 11.30.
Попередній запис за телефоном: +380 (68) 861 44 52.

10.06.2019«За волю до перемоги»: компанія «ФІТОФАРМ» підтримала дитячо-юнацьку спортивну школу для інвалідів «Шанс»

«Ловимо хвилю» добрих справ! У червні 2019 р. наша компанія побувала на тренуванні з плавання ДЮСШ для інвалідів «Шанс». За зверненням наших партнерів і друзів з благодійного фонду «Твоє Майбутнє» ми закупили і привезли подарунки для найчисленнішого відділення школи – спорядження для тренувань з плавання: ласти й захисні окуляри.

Складно уявити, що серед дітей та підлітків, яких рідні привозять на тренування часто в інвалідних візках, є власники гордих титулів чемпіонів.

Всі ці медалі завоювали маленькі спортсмени ДЮСШ «Шанс», які не зважаючи на стан здоров’я змагаються з суперниками на змаганнях. Кожна перемога на паралімпійських іграх — це сторінка особистої мужності людини.

Так, це неабияк важко! Щоб кинути виклик долі, потрібні сила духу, витривалість, залізна воля. Часом навіть дорослій і фізично здоровій людині не вистачає рішучості для занять спортом. Тепер уявіть, скільки завзятості необхідно дітям з обмеженими можливостями, адже для них навіть повсякденне життя важке і повне перешкод.

У Києві зараз нараховується понад 50 000 дітей-осіб з інвалідністю, але тільки 1500 з них мають можливість займатися в спортивних установах.

Дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів «Шанс» була відкрита у вересні 2015. За цей період вихованці школи неодноразово ставали переможцями і призерами паралімпійських і дефлімпійських ігор, чемпіонатів і Кубків світу, Європи та України.

В даний час в ДЮСШ «Шанс» працює 6 відділень спорту (боротьба греко-римська та вільна, лижні гонки і біатлон, легка атлетика, пауерліфтинг, плавання, спортивне орієнтування) в яких займаються 150 вихованців з інвалідністю з вадами слуху, зору та інтелекту, ураженнями опорно-рухового апарату.

Звичайно, не всі спортсмени-інваліди стають чемпіонами. Але для багатьох з них важлива не перемога, а сам спорт, який є дієвим засобом підтримки здоров’я. Коли люди з особливими потребами починають займатися фізкультурою, вони виходять з депресії, зміцнюють віру в життя і знаходять нове коло спілкування і друзів.

Ми дуже раді, що змогли допомогти такій особливій школі, познайомилися з чудовими дітлахами та їх дбайливими тренерами, побачили дитячі посмішки й повернулися з почуттям гордості за маленьких і таких сильних духом спортсменів.

Компанія «ФІТОФАРМ» бажає великим і маленьким вихованцям ДЮСШ «Шанс» міцного здоров’я і нових блискучих перемог!

08.07.2019«Й онукам передати …»

День Перемоги… Що приховують ці звичні два слова? Занадто багато…
Для тих, хто пройшов горнило війни — це спогади, які щемлять серце, сльози, запахи, відчуття голоду, кульбаби на узбіччях розбитих доріг, фронтові пісні і особливе почуття радості, змішане з гіркотою втрат.

А для багатьох співробітників компанії «ФІТОФАРМ» цей день наповнений вдячністю ветеранам і тим, хто віддав своє життя заради Перемоги, до їх великого подвигу. Пам’ять, повага та увага – це найменше, чим ми можемо віддячити героям, яких стає дедалі менше.

У 2019 році ми не тільки підтримали щорічну традицію пам’яті, що склалася в компанії, але і доповнили її відвідинами учасників бойових дій Другої світової війни в місті Києві.

В ГОСТЯХ У ВЕТЕРАНІВ

«Кругом все горіло і гуркотіло. Ми бігли в атаку, наступаючи на тіла вбитих товаришів…».

«У 12 років я пішла в партизани. Все село в поспіху зігнали в 4 сараю і підпалили…».

«Мріяти, звичайно, мріяли. У кожного були свої мрії. Я мріяла про хліб…».

«Важко було, дуже важко. І плакали. Страшно було. Жити хотілося дуже. Не всі могли подолати почуття страху…».

«Я пережила Блокаду Ленінграда. А моя родина – ні. Нікого не залишилося…».

«Коли ми увійшли в розбомблене місто, там панував хаос – люди сиділи на землі або блукали серед руїн у пошуках шматка хліба. Цілих будинків не залишилося…».

«У концтаборі не годували зовсім, не було чистої води. Їли сніг. На важкій роботі більше місяця ніхто не виживав…».

«Вибирався з палаючого танка через люк в днищі. Дуже страшно, коли на тобі горить тілогрійка і зверху ллється палаючий бензин. А виповзти з-під танка не можна – розстріляють фашисти…».

Такою запам’ятали війну зовсім юні дівчата і хлопці, в долю яких увірвалася Друга світова. Їм тоді було лише по 15-18 років.

Своїми спогадами вони ділилися зі співробітниками «ФІТОФАРМ», які прийшли провідати їх з подарунками. Учасники війни розповідали про свій бойовий шлях, про жахливі випробування, що випали на долю народу в роки війни.


Співробітники «ФІТОФАРМ» подякували ветеранам за їх подвиг, за те, що ціною неймовірних зусиль вони відродили зруйновану землю, за те, що ми – їхні онуки та правнуки, живемо у вільній країні, і побажали їм міцного здоров’я і довголіття.


Ветерани були дуже раді зустрічі, у багатьох в очах блищали сльози. У свою чергу вони дякували компанії «ФІТОФАРМ» за увагу та турботу.

Ми вітаємо ветеранів (м. Київ):

І звичайно, ми традиційно відвідали ветеранів у рідному місті нашого виробництва.

Ми вітаємо ветеранів (м. Бахмут):

ВАХТА ПАМ’ЯТІ

9 травня День Перемоги – це день скорботи, червоних квітів, пам’яті загиблих за Батьківщину солдат… Хлопці, спіть спокійно… Земля вам пухом… Ми вас пам’ятаємо.

У цьому році 9 травня вахту пам’яті у обелісків слави несла Команда зовнішньої служби в різних містах України: Харкові, Одесі, Києві, Вінниці, Запоріжжі, Дніпрі та Маріуполі.

День Перемоги вже 74 років пов’язує покоління, яких об’єднує пам’ять про те лихоліття. Багато співробітників компанії прийшли вшанувати полеглих воїнів зі своїми дітьми. Тому можна не сумніватися, що пам’ять про людський подвиг буде також дбайливо зберігатися і в серцях юних українців.

11/05/19

 «ФІТОФАРМ» отримав нагороду за соціальні проекти

Добрі справи… Вже тільки ці слова наповнюють серце теплом і викликають посмішку. Соціальні проекти давно стали звичайною частиною життя нашої компанії. За 45 років роботи «ФІТОФАРМ» у нас склалися добрі традиції творити благо для інших. Ми допомагаємо притулкам, школам, дитячим будинкам та інтернатам, ветеранам і людям з обмеженими можливостями, а також всім, хто потребує участі.

«ФІТОФАРМ» не тільки реалізує власні соціальні проекти, а й підтримує добрі справи інших організацій. І звичайно, як справжнє містоутворююче підприємство, ми даруємо добро рідному місту нашого виробництва – Бахмуту. Минулий рік не став винятком.

При підведенні підсумків соціальних проектів, які були реалізовані в 2018 році, Бахмутська Міська Рада вручила компанії «ФІТОФАРМ» нагороду за активну громадянську позицію, участь в соціальних проектах міста, проведення соціальної політики.

Голова Міськради з великою вдячністю відзначив заслуги нашого підприємства і його значущу роль в житті міста.

Пам’ятний знак «БлагоДарю», який ми привезли з урочистого заходу, вже зайняв почесне місце серед нагород підприємства. Цей дорогий для нас приз буде надихати нас на нові добрі справи і соціальні проекти!

05/04/2019В гостях у НФаУ: «ФІТОФАРМ» зустрівся зі студентами

Ох і нелегка ця справа обрати перше місце роботи! Влаштуватися в аптеку? Спробувати себе у фармацевтичній промоції? А може зайнятися науковими дослідженнями? Або ж віддати перевагу самому «серцю» фармації — виробництву лікарських препаратів? Кожен випускник рано чи пізно опиняється на роздоріжжі. Ми вирішили допомогти майбутнім фармацевтам визначитися з головним вибором в житті.

«Будуємо кар’єру разом» — під таким гаслом пройшла профорієнтаційна зустріч підприємства «ФІТОФАМ» зі студентами Національного фармацевтичного університету в м. Харків.

Наша компанія виступила перед студентами 4-5 курсів, презентувала їм роботу виробництва і підприємства в цілому, відкриті вакансії, перспективи кар’єрного зростання і соціальний пакет для співробітників. У свою чергу студенти задавали питання про умови працевлаштування.

Такі заходи дуже корисні як для студентів, так і для роботодавців: вони допомагають молодим спеціалістам без досвіду отримати гідну роботу, а роботодавцям переконатися в правильності свого вибору.

Двері «ФІТОФАМ» відкриті для активних і талановитих претендентів різного віку, які готові вчитися новому та реалізовувати цікаві й перспективні проекти.

19/04/2019Доброго шляху, випускники!

З самого ранку 31 травня вулиці великих і малих міст прикрашають урочисто убрані хлопчики і дівчатка. В цей день учнів можна впізнати здалеку. Майже у кожного в руках букети бузку, півоній або ірисів. Зі шкільних дворів ллються звуки вальсів і доноситься пронизливий дзвін дзвіночка. Але деякі з учнів особливо серйозні. Їх прикрашають шовкові стрічки, як знак того, що вони прийшли в свою школу в останній раз.

Ще один навчальний рік позаду. Такий же завзятий і трохи сумний останній дзвінок пролунав і в нашій підшефній школі № 3 м. Бахмута (раніше школа-інтернат № 1). «Сьогоднішніх випускників я пам’ятаю ще кумедними першокласниками з бантиками і неслухняними вихорами, багато хто з них виріс на наших очах, — ділиться враженнями Андрій Бондарчук, в.о. головного технолога і активний учасник благодійних проектів компанії «ФІТОФАРМ» в рідному місті нашого виробництва. — Сьогодні вони вже йдуть в самостійне життя. Нехай їм щастить!»

 

  

Компанія «ФІТОФАРМ» узяла шефство над цим навчальним закладом понад 15 років тому та регулярно допомагає школі з місяця в місяць, з року в рік. Придбанням спортивного інвентарю, розвиваючих ігор, комп’ютерів, проектора і, звичайно ж, солодких подарунків до дитячих свят та іншими добрими справами ми прагнемо зробити непросте життя вихованців краще, простіше, радісніше.

На свято останнього дзвоника працівники нашої компанії вручили випускникам у подарунок наручні годинники, які будуть корисні в їх майбутньому самостійному житті, і всі школярі отримали не менш бажані солодощі.

Крім того, в цьому році «ФІТОФАРМ» виділив кошти на перебування 30 учнів школи в літньому пришкільному таборі.

В свою чергу учні порадували всіх учасників свята прекрасними творчими виступами і подарували нашій компанії веселий оберіг, зроблений власними руками. Для нас це по-справжньому дорогий подарунок, адже в його створення вкладені теплі почуття і частинка дитячої душі.

Радість і смуток, посмішки крізь сльози, яскраві квіти, атласні банти і стрічки… Свято вийшло і офіційним, і зворушливим одночасно.

Попереду юнаків та дівчат чекає новий етап — випускні іспити, які дозволять їм здійснити мрії про вступ до обраного навчального закладу і продовжити свій життєвий шлях.

Легких вам починань, вдалих звершень, мирного неба і світлого майбутнього!

03.06.2019Вишиваний світ «ФІТОФАРМ»

Що роблять в День вишиванки справжні українці? Так, так… Де б вони не були, вони вбираються у національний костюм, який є одним з найяскравіших символів України. Адже це свято стирає всі кордони! Національний виробник «ФІТОФАРМ» в цьому році також вже вкотре приєднався до всеукраїнського флешмобу.

16 травня дівчата та хлопці компанії «ФІТОФАРМ» буквально «розквітли», замайоріли червоними, синіми, жовтими, зеленими та іншими неймовірними переплетіннями кольорів, розпустилися червоні маки і променисті соняхи, поплелися барвисті плющі, ніби річкою, розтіклися орнаменти і мережива…

Таке враження, наче минуле і сучасне злилися в одне ціле, оскільки поєднання вишиванки із сучасним одягом виглядає просто фантастично!

Учасники флешмобу отримали масу позитивних емоцій, адже ловити на собі захоплені погляди дуже приємно! А ось і наша квітчаста команда.

Барвистий київський офіс та квітчасте виробництво:

Мальовнича зовнішня служба:

Такими акціями ми не просто популяризуємо наші традиції, а й демонструємо, що здатні єднатись навколо них. Цей флешмоб для нас — ще один спосіб сказати, що зараз і завжди ми підтримуємо свою країну і пишаємося нею!

Хай ваша вишиванка оберігає вас і вашу оселю!

20/05/2019Команду виробництва нагородили поїздкою на «Блакитні озера»

Ммм… Відчуваєте як пахне? Ми ще не почали розповідь, а від цієї статті відразу повіяло свіжим вітерцем із запахом близької водойми! А цей тихий плескіт заспокійливої хвилі, теплий пісок між пальців і легкий бриз, що розсипає сонячні відблиски на гладі блакитної води… Чи це не справжнє щастя! 

Фраза «поїдемо на пікнік» здатна творити дива! Апетитна їжа на свіжому повітрі, збирання грибів, активні ігри на пляжі, ласкаве сонце, яскрава листя, море посмішок — всі ці складові так і просяться на полотно.

Не дивно, що пікніки часто надихали великих художників. «Мисливці на привалі» Перова, «Пікнік» Джеймса Тіссо і Клода Моне, «Сімейний пікнік» Піросмані і скандальний «Сніданок на траві» Едуарда Мане… Свого часу на пікнік відправлялися герої Чехова і Діккенса, Містер Бін, Том і Джеррі, Катерина і Гоша з кінофільму «Москва сльозам не вірить»…

А зовсім недавно цей список щасливчиків поповнила команда виробництва «ФІТОФАРМ» в кількості 62 чоловік, включаючи і членів їх сімей. Місцем для суботнього відпочинку стало мальовниче озеро з захопливою назвою «Блакитні озера». Ця локація була вибрана не випадково. 

Трохи географії та крапля історії:

«Блакитні озера» — це рукотворні кар’єри з видобутку кварцового піску (так-так, того самого, з якого виготовляють цеглу і черепицю). У процесі видобутку шахти заповнилися грунтовими і джерельними водами. Чиста і прозора вода разом з білим піском створює ефект «блакитної води», що і дало назву озерам.

Та й привід не змусив себе довго чекати. Команда Бахмута отримала в подарунок поїздку на «Блакитні озера» в знак подяки за виконану важку роботу і виконання плану виробництва!

У свою чергу колектив виробництва висловив щиру подяку керівництву за організацію такої чудової поїздки.

Приємно порадувала погода — сонце і тепло. Кажуть, що хороший пікнік прирівнюється до короткого відпустки. І дійсно, всі веселилися, відпочивали, слухали хорошу музику — заряд загального позитиву був настільки великий, що навіть випадкові хмаринки ніяк не могли протистояти загальним веселощам.

Поїздка на «Блакитні озера» вдалася на славу і ще раз показала, що нас об’єднує не тільки робота, а й уміння добре відпочивати.

Нехай отриманий вами заряд сонячної енергії надихає вас на нові звершення!

21.08.2019