ЛІОГЕЛЬ 1000

  • Cклад
  • Форма випуску
  • Показання
  • Схема прийому
  • Протипоказання
Діюча речовина: 1 г гелю містить гепарину натрію у перерахунку на 100% речовину 1000 МО; допоміжні речовини: етанол 96%, метилпарабен (метилпарагідроксибензоат) (Е218), карбомери, трометамол, олія лавандова, олія неролієва, вода очіщена.
Гель для зовнішнього застосування. По 30 г або 50 г, або по 100 г у тубі, по 1 тубі в пачці.
Лікування захворювань поверхневих вен, таких як варикозне розширення вен і пов'язаних з ним ускладнень, флеботромбоз, тромбофлебіт, поверхневий перифлебит. Післяопераційний варикозний флебіт, ускладнення після хірургічного видалення підшкірної вени ноги. Травми і удари, інфільтрати і локалізовані набряки, підшкірні гематоми. Травми і розтягування м'язово-сухожильних і капсуло- зв'язують структур.
Дорослим застосовувати препарат 1-3 рази на добу. На уражену ділянку шкіри наносити 3-10 см гелю і обережно втирати. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально з урахуванням тяжкості перебігу захворювання.
Підвищена чутливість до гепарину або до інших компонентів препарату, трофічні виразки ніг, що кровоточать, відкриті та/або інфіковані рани, геморагічний діатез, пурпура, тромбоцитопенія, гемофілія. Схильність до кровотеч.
Інформація про ціну