КЛОТРИМАЗОЛ-ФІТОФАРМ®

  • Cклад
  • Форма випуску
  • Показання
  • Схема прийому
  • Протипоказання
Діюча речовина: клотримазол; допоміжні речовини: пропіленгліколь, полиэтиленгликоль(макрогол) 400, полиэтиленгликоль(макрогол) 1500, полиэтиленгликоль(макрогол) 4000, проксанол- 268, динатрия эдетат(трилон Б), спирт цетостеариловый, полиэтиленгликоля(макрогол) цетостеариловый ефір, вода очищена.
Туба 15 г, 25 г
Грибкові інфекції шкіри, спричинені дерматофітами, дріжджовими і пліснявими грибками та іншими збудниками, чутливими до клотримазолу. Інфекції шкіри, спричинені Malassezia furfur (різнобарвний лишай) і Corynebacterium minutissimum (еритразма).
Мазь застосовують дорослим. Перед нанесенням препарату необхідно ретельно очистити і підсушити уражені ділянки. Мазь наносять 1-3 рази на добу по 0,5 см смужки тонким шаром на уражену ділянку шкіри і прилеглі ділянки і обережно втирають. Курс лікування підбирають індивідуально, звичайно - не менше 4 недель.Длітельность терапії при ерітразмі - 2-4 тижні, при дерматомікозах - 3-4 тижні, при різнобарвному лишаї - 1-3 тижні. Залежно від характеру та тяжкості захворювання лікар може призначити індивідуальний режим дозування і спосіб застосування препарату, а також тривалість лікування. Перед застосуванням препарату стопи слід вимити теплою водою з милом, мазь ретельно втирати, особливо між пальцями.
Препарат не слід застосовувати у випадках гіперчутливості до клотримазолу, спирту цетостеарилового або до будь-яких інших компонентів препарату. Не застосовувати для лікування нігтів або інфекцій шкіри голови.
Інформація про ціну