ЕКСТРАТЕРМ® КІДС

Екстратерм® Кідс, з соком малини

Інформація для споживача

Екстратерм® Кідс, з соком апельсина

Інформація для споживача

Екстратерм® Кідс, з соком чорної смородини

Інформація для споживача

Склад:
1 льодяник вагою 6,5 г (g) ± 10 % містить: екстракту ісландського моху (Cetraria islandica (4:1)) 80 мг (mg), вітаміну С 15 мг (mg) та екстракту з листя шавлії (Salvia officinalis L. (4:1)) 3 мг (mg), допоміжні речовини – див. інформацію для споживача.

Форма випуску:
Льодяники на паличці, вкриті захисною плівкою, №6.

Показання:
ЕКСТРАТЕРМ® КІДС може бути рекомендований в якості дієтичної добавки як додаткове джерело біологічно активних речовин – натуральних рослинних екстрактів ісландського моху, шавлії та вітаміну С, з метою полегшення дратівливого подразнюючого сухого кашлю, у тому числі спричиненого зовнішніми факторами (сухе, холодне та забруднене повітря, пил, дим тощо); сприяє зменшенню подразнення, яке супроводжується запальним процесом, відчуття першіння та свербежу в горлі та ротовій порожнині, охриплості голосу та сухості слизової оболонки; для підтримки голосових зв'язок при навантаженнях; з метою нормалізації належного функціонування та захисту слизової оболонки верхніх дихальних шляхів та ротової порожнини від дії різного виду подразників; для загального зміцнення організму в період сезонних застудних захворювань.

Схема прийому:
Дорослим та дітям віком від 14 років розсмоктувати по 1 льодянику від 3 до 6 разів на добу; дітям віком від 4 до 14 років – по 1 льодянику 3 рази на добу. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.