ЕКСТРАТЕРМ® ПЛЮЩ

  • Cклад
  • Форма випуску
  • Показання
  • Схема прийому
  • Протипоказання
Діючі речовини: 1 мл сиропу містить 7 мг екстракту листя плюща сухого (Hedera helix L.), вода очищена, розчин сорбітолу що не кристалізується, екстракт листя плюща сухий, калію сорбат, ксантанова камедь, кислота лимонна моногідрат.
Сироп по 120 г у полімерному флаконі.
Приймати з метою загального зміцнення організму та для підтримки нормального функціонування бронхо-легенової системи. Сприяє покращенню стану дихальних шляхів, може використовуватись для пом’якшення кашлю та полегшення дихання.
Дітям віком від 3 до 6 років застосовують внутрішньо по 2,5 мл 2 рази на добу, дітям від 6 до 12 років – по 5 мл 2 рази на добу, дорослим та дітям віком від 12 років – по 5 мл 3 рази на добу за допомогою мірної чашки, що додається. Сироп слід застосовувати вранці, вдень і ввечері. Дієтична добавка не може бути заміною повноцінного і збалансованого раціону харчування.
Підвищена чутливість до окремих компонентів, невикористовувати для дітей молодше 3 років, вагітність,період лактації у жінок. Перед споживанням добавки дієтичної рекомендована консультація лікаря. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання. Не вживати після закінчення строку придатності, зазначеного на упаковці.
Інформація про ціну Офіційний сайт