«Останній дзвінок і шкільний урок залишилися вже позаду»: «ФІТОФАРМ» привітав підшефну школу із закінченням навчального року

Sorry, this entry is only available in Russian and Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Це свято не зазначено в календарі червоним кольором. Але його добре знають і діти, і дорослі. Повітряні кульки, яскраві шовкові стрічки, дзвоники, хвилювання батьків, сльози радості, сум прощання й неодмінний шкільний вальс. Все це традиційні атрибути урочистої «лінійки», яка завершує навчальний рік. Для кого-то це свято вперше в їх шкільній біографії. А для випускників воно останнє. Представники компанії «ФІТОФАРМ» прийшли привітати і тих, і інших в нашу підшефну школу в м Бахмут.

В Бахмутській загальноосвітній школі I-II ступенів №3 Бахмутської міської ради провели традиційний День Останнього дзвоника.

Незважаючи на те, що заклад реорганізовано з інтернату в загальноосвітню школу, в ній продовжують вчитися вихованці з непростою долею. Всього тут 119 учнів. Це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних, малозабезпечених, неповних сімей, переселенці та діти учасників бойових дій (АТО). Тому наша підтримка необхідна цьому навчальному закладу.

Дружба ПРАТ «ФІТОФАРМ» з Бахмутськой школою триває близько 15 років, протягом яких наша компанія регулярно надає закладу благодійну допомогу. І ми дуже раді, що з нашою участю школа розвивається, робляться ремонти приміщень, упорядковується пришкільна територія, відкриваються різні гуртки, поповнюється матеріально-технічна база.

Цього разу крім нашої щомісячної допомоги до свята Останнього дзвоника учні отримали солодкі подарунки.

На знак подяки школярі приготували чудовий концерт, на якому дуже старалися порадувати своїх вчителів і «шефів» танцювальними і вокальними номерами.

Були серед гостей і випускники минулих років, які сумують за школою, адже для багатьох з них вона була єдиною домівкою.

Вітаємо всіх учнів і вчителів з початком відпочинку і міткою відліку веселих літніх днів. А особливо вітаємо випускників, у яких попереду нове доросле життя.

Ми віримо в вас. Ми пишаємося вами. І бажаємо вам щастя. Останній дзвінок – це фінал однієї історії та початок іншої. Нехай вона буде для вас успішною. Щасливої та легкої життєвої дороги!

Последний звонок с Фитофарм