About company

PJSC ‘Fitofarm’ – national pharmaceutical company, which is among the top 10 pharmaceutical manufacturers of Ukraine on volume of products sold (9th place according to the audit of the pharmaceutical market research system ‘Pharmstandard’ for 2014). The company’s portfolio of more than 80 names of drug products of both vegetable and synthetic origin, used in surgery, dermatology, orthopedics, pediatrics, cardiology, gynecology, internal medicine, and other directions of modern medicine. Since 2010, the export company products to the Baltic Countries, Georgia, Tajikistan, Azerbaijan and Moldova started. Gross sales of ‘Fitofarm’ in 2014 exceeded 232 million UAH. Thanks to the successful performance of the work in 2014, the company was awarded the highest award for achievements in the pharmaceutical industry ‘Panacea’, won the honorary title of ‘Company of the Year’ in Ukraine.

History of company

1974 Рік заснування Артемівського фармацевтичного заводу. Підприємство виробляє лікарські препарати, виготовлені з рослинної сировини. 1991 Випуск препаратів галенового виробництва під назвою «Фітококтейлі» різної спрямованості: шлункові, печінкові, від застуди і т.д. 1995 Підприємство перетворене у відкрите акціонерне товариство «Фітофарм». Проведена модернізація заводу, розширено штат і асортимент лікарських засобів. 2005 Визначено нові напрямки і стратегія розвитку компанії «Фітофарм». Компанія зареєструвала перші генеричні препарати. 2006-2010 Відкриваються офіси в семи регіонах України. За період 2006 – 2010 рр. «Фітофарм» виводить на ринок більше 20 нових препаратів, серед яких продукти як власної розробки, так і перші в Україні генерики. Початок експорту продукції в Прибалтику, Грузію, Таджикистан, Азербайджан, Молдову. 2011 ВАТ «Фітофарм» перетворено в публічне акціонерне товариство. 2012 Прийнята нова стратегія розвитку «Фітофарм 2012 – 2020». Програма передбачає збільшення виробничих потужностей, суттєві зміни у продуктовому портфелі і системі просування препаратів, лідируючі позиції на ринку України, розширення географії експорту. У цьому ж році «Фітофарм» успішно пройшов сертифікаційний аудит, який підтвердив компетентність підприємства та відповідність вимогам стандарту ISO 9001: 2008 у заявленій галузі сертифікації «Розробка, виробництво і реалізація лікарських засобів». 2014 Завод в Артемівську опинився в зоні АТО. Компанії вдалося зберегти безперебійну роботу підприємства і забезпечити необхідними медикаментами жителів Донбасу та всієї України. Компанія отримала нагороди за досягнення у фармацевтичній галузі. 2015 «Фітофарм» успішно пройшов ресертифікаційний аудит, який в черговий раз підтвердив компетентність підприємства та відповідність вимогам стандарту ISO 9001: 2008. Розпочато роботу над формуванням стратегії розвитку компанії на 2016-2020 рр.

Philosophy, mission, values

Philosophy «Фітофарм» – українське фармацевтичне підприємство з великим досвідом у виробництві ефективних і доступних населенню лікарських засобів. Наша мета – об’єднати кращу спадщину вітчизняної фармації з новітніми технологіями для створення і виведення на ринок якісних і необхідних препаратів для лікарів і пацієнтів. Values Основною цінністю компанії є люди. Наша робота заснована на багаторічному досвіді згуртованої команди кваліфікованих фахівців, багато з яких працюють на підприємстві з моменту його створення. Маючи більш ніж сорокарічну історію, ми орієнтуємося на сучасні потреби українського ринку. Для нас важливо, щоб препарати, які ми виробляємо, були максимально затребувані і доступні для наших пацієнтів. Ми цінуємо традиції вітчизняної фармації, примножуючи їх новими досягненнями. Ми невпинно працюємо над розвитком і вдосконаленням – від досліджень до розробки, від виробництва до реалізації продукції. Mission Спираючись на вітчизняні традиції та використовуючи сучасні розробки, ми прагнемо підтримувати і зміцнювати здоров’я української нації.