НЕЙРОНІКА®

Склад:
Діюча речовина: citicoline; 1 ампула (4 мл) містить цитиколіну натрію еквівалентно цитиколіну 1000 мг; допоміжні речовини: вода для ін’єкцій, кислота фосфорна концентрована.

Форма випуску:
Розчин для ін’єкцій. По 4 мл препарату в ампулі з безбарвного скла типу І, по 5 ампул у пачці.

Показання:
Гостра фаза порушень мозкового кровообігу, ускладнення і наслідки порушень мозкового кровообігу. Черепно-мозкова травма та її наслідки. Неврологічні розлади (когнітивні, сенситивні, моторні), спричинені церебральною патологією дегенеративного та судинного походження.

Схема прийому:
Для внутрішньовенного або внутрішньом’язового введення. Рекомендована доза для дорослих становить від 500 мг до 2000 мг на добу. У перші 2 тижні призначають по 500-1000 мг 2 рази на добу внутрішньовенно, потім – по 500-1000 мг 2 рази на добу внутрішньом’язово. Максимальна добова доза – 2000 мг. При гострих станах максимальний терапевтичний ефект досягається за умови призначення препарату у перші 24 години. Рекомендований курс лікування, при якому спостерігається максимальний терапевтичний ефект, становить 12 тижнів. Дози препарату та термін лікування залежать від тяжкості уражень мозку та визначаються лікарем індивідуально. Внутрішньовенно призначають у формі повільної внутрішньовенної ін’єкції (протягом 3-5 хвилин залежно від дози, що вводиться) або краплинного внутрішньовенного вливання (40-60 крапель на хвилину). Пацієнти літнього віку не потребують коригування дози. Діти. Немає достатніх даних щодо застосування препарату дітям. Препарат застосовують у разі нагальної потреби, коли очікувана користь від застосування перевищує можливий ризик.